دوستان کیا با ذخیره تخمدان پایین باردار شدن!؟

نه عزیزم نرماله نگران نباش

1 Likes

مرسی دوستم لطف کردی:pray::rose:

2 Likes

الان تو این عکس رنج نرمال زده ۰.۹_۰.۷ بعد از من رو ۰.۶ پس یعنی من خیلی کم ندارم تا برسم ب رنج نرمال بچه ها درسته!؟!؟!

1 Likes

شما مگه گفتن تنبلی تخمدان دارید؟

ن چیزی از تنبلی نگفت فقط گفته ذخیره ات پایینه!اما اینا رنج نرمال ذخیره تخمدان دیه درسته!!!

تو این سنی که هستی باید ذخیرت بیشتر از 6دهم باشه ولی به معنی این نیست که باردار نمیشی طبیعی…
راستی گفتم منو خواهرم با ذخیره پایین باردار شدیم خودم همون ماه اول که اقدام کردم خداروشکر باردار شدم ولی خواهرم یه 4ماهی طول کشید که باردار شد از اب پیاز استفاده کرد دقیقا همون ماه هم باردار شد اب پیاز هورمونهای زنانه رو زیاد میکنه و به بارداری کمک میکنه گفتم استفاده کنی عزیزم

اتفاقا کسایی که تنبلی تخمدان دارن بصورت غیر طبیعی ذخیرشون بالاست

انشاءالله عزیزم خدا از دهنتون بشنوه:kissing_heart::rose:
پیاز با غذا خیلی مصرف میکنم ولی ابشو نخوردم فرقی میکنه عزیزم!؟

اره دیروز دکتر بودم از دکتر پرسیدم گفت تنبلی نداری و تیروئیدتم خوبه:smiling_face_with_three_hearts:
فقط تنها مشکلم همینه…

اره عزیزم اب پیاز بهتره پیازی که رنگش زرد و نارنجی هستش قاچ کن 10دیقه بزار جوش بیاره از صافی ردش کن روزی حداقل 2 لیوان بخور خیلی خوبه. تو گوگل هم سرچ کنی میبینی چقد از معجزه اب پیاز برا بارداری میگن… از رو پنجم پریودی شروع میکنی به مدت دو هفته

پس خداروشکر مشکلی نداری نگران نباش

باشه عزیزم مرسی از اطلاعات خوبُ مفیدت:kissing_heart::pray::rose:

1 Likes

عزیزم من ذخیره م ۲ دهم بود اول ازدواجم تست دادم دکتر گفت وضعت خرابه منم شرایط نداشتم الان بعد ۲ سال اقدام کردم اولین و دومین ماه اقدام هم قرص خوردم هم حدود ۱۰ تا آمپول زدم هرماه ولی نشد دکتر گفت تنها راهت تخمک اهداییه منم ولش کردم این ماه سوم اقدامم بود بدون هیچ دارویی باردار شدم خداروشکر. فقط خودمو تقویت کردم و میوه و سبزی بیشتری مصرف کردم و از فکر بچه به کل بیرون اومدم. انشالله شمام خبر خوش میگیری :pray:

1 Likes

وای عزیزم چقدر خوب خداراشکر ک دلت شاد شد خدا واست حفظش کنه گلم:pray::rose:
چیکارا کردین شما انوقت میشه یکم توضیح بدین!؟اصلاح سبک زندگی کردین!؟
با چه خوراکی هایی دقیقا خودتونا تقویت کردین!؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 ساعت از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.