دوستان کسی بوده بار اول با iui باردار بشه

من فردا صبح باید iui کنم یه بچه دارم این دومی رو ۸ماه گذاشتم نشدم مشکل اسپرم نداریم فقط خودم کیفیت تخمکام خوب نیست تا ۱۰ پریودی لتروزل خوردم امپولم زدم گفتن فردا برم iui حالا بگید ممکنه بار اول باردارشم یا کار بیخودیه
راستی میشه بگید مدت زمان iui تو بیمارستان چندساعت هست
تروخدا تجربه هاتونو بگید استرس دارم

3 Likes

سلام عزیزم منم تجربه ای ندارم منتظرم امروز فردا پریود شم داروهامو شروع کنم برا ای یوای هرکاری کرد واسه منم بگو

1 Likes

سلام عزیزم من ماه قبل انجام دادم منفی شد ماه بعد دوباره میخوام برم و اینکه زیاد طول نمیکشه نیمساعت طول میکشه و بعد طزریق اسپرم هم باید یه نیم ساعت همون حالت دراز بکشی بعد بلند بشی گلم درد هم زیاد نداره

1 Likes

میگم یچیزی نمیشع اسپرمو از خونه ببری آزمایشگاه؟؟؟یاباید حتما تو ازمایشگاه انجام بشه؟؟؟

1 Likes

ن گلم اسپرم بیشتر از ١٠ دقیقه بمونه خراب میشه اگه شوهرت روش نمیشه بره تو آزمایشگاه میتونه نزدیک آزمایشگاه نمونه رو تو ماشین انجام بده بعد ببر بده آزمایشگاه

1 Likes

عزیزم الهی بحق این شبهای قدر دامنت سبز شه میشه بگین مشکلت چی بود که iui کردی؟

1 Likes

اره میگه من نمیتونم بیام ازمایشگاه انجام بدم🤦موندم چیکارش کنم…خودشم واسه خودش میگه نمیتونم انجام نمیدم

1 Likes

مرسی عزیزم برام دعا کن ٥ سال منتظرم گلم خودم تنبلی تخمدان دارم عزیزم دکتر گفت تا ٣ بار باید ای یو ای انجام بدم

2 Likes

شوهر منم هر کاری کردم نیومد آزمایشگاه دیگه شانس اوردم جفت آزمایشگاه پارکینگ بود دیگه جعبه نمونه رو بهش دادم خودم از ماشین پیاده شدم بعدشم خودم بردم تحویلش دادم

1 Likes

باز خوب بوده شانس اوردی نزدیک بوده

1 Likes

اره والا شانس اوردم

1 Likes

انشالله به حق علی جواب بگیری بزودی

1 Likes

انشالله مرسی عزیزدلم همچنین :heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.