دوستان میشه دعام کنید باید برم سونوگرافی

سلام دوستای خوبم ساعت چهارنیم بایدبرم برای سونو گرافی برام دعاکنید برای تک تکتون دعامیکنم ازخداهرچی میخاین بهش برسین

4 Likes

ان شالله میای اینجا خبرای خوش میدی بهمون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
دلت رو قرص کن و برو

ان شالله عززيزم ازته دلم برات دعا كردم زود بيا خبراي خوب بده گلم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

حتما ازاللن دارم تلقین میکنم که خیره برام

سعی کن بهش فکر نکنی

باشه حتما دوستای خوبم التماس دعادارم فقط:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

باش …

خدا خودش هوای تورو داره
میدونم چقدر استرس داری
درکت میکنم عزیزم :kissing_heart::kissing_heart:

اره همش میگم خدا من جز تو کسی رو ندارم خودت کمک کن

2 Likes

ان شالله هواتو داره

1 Likes

فدات براهمتون دعامیکنم اگه کسی دوستداره بچه داربشه الهی خدامعجزشو نشونش بده هرکی هم بارداره بچهاشون بسلامتی این 9ماه روطی کنن .الهی امین

4 Likes

ان شالله

1 Likes

ان شاءالله بری و با چهره خندون و خبر خوش برگردی عزیزم توکلت به خدا باشه :blush:

1 Likes

ان شاءالله…

الهی امین حتما

1 Likes

عزیز دلم اصلا غصه نخور قبل اینکه بری سوره یس بخون بخور . صلوات هم زیاد بفرست .انشالله که خبر خوش برامون میاری

1 Likes

ان شالله

أنشالله ك خوش خبر باشي

اسمااااااا
چیشد؟؟؟؟؟

سلام اسما جون
چیشد؟؟ منتظریم عزیزم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.