دوستان من یه مشکل اخلاقی دارم🤪

بچه ها من یه اخلاق بد دارم میشه کمک و راهنماییم کنید.شوهر من تو هفته چهارشنبه شب میاد تا جمعه عصر خونس ینی دوشب خونس وقتی کنارم نیس بیشتر وقتمونو تو واتساپ کنار همیم یکسره قربون صدقه ی هم میریم و خیلی راحتیم البته من راحتترم اون یکم معذبتره ولی وقتی میاد خونه هرکار میکنم نمیتونم اونقدر راحت باشم باهاش بیشتر وقتو ساکتم حرف نمیزنم تا مگه اینکه یه حرفی سرش باز سه یکم حرف بزنم نمیدونم چرا بد اینهمه سال هنوز تین عادتمو نتونستم درست کنم خیلی بده.مثلا نمیتونم راحت برم بغلش و شوخی کنم(حالا هرشوخی چه عادی چه جنسی چه بدنی:see_no_evil:)خیلی تو این یه مورد سردم.فقط با پیام باهاش راحتم هرچیزی که حتی تو مسائل جنسیمون باشه رو فقط با پیام راحتم بهش بگم.ببخشید طولانی شد ولی اگر میشه کمکم کنید:pray::pray:

15 Likes

خوب عادت کردی همیشه تو فضای مجازی گفتی سعی تو بکن و خوب شوهرته دیگه خجالت نداره
ناقلا این دوتا بچه رو چطوری درست کردین:grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

7 Likes

نه گلم تو رابطه راحتم فقط اینکه همش ساکتم تو خونه حرفی نمیزنم باهاش شوخی نمیکنم دلبری کردنام فقط با پیامه رودر رو راحت نیستم:woman_facepalming:

9 Likes

دانلودشون کردن:joy::joy:

7 Likes

عزیزم قربونت بشم که نجابت داری:heart_eyes:
ولی مردا بیشتر دوس دارن زن بیاد سمتشون و همش واسشون لوندی کنه

4 Likes

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::crazy_face::crazy_face:

3 Likes

خوب دیگه از همین هفته شروع کن
همون شوخیا رو بیار تو فضای ک پیش هم هستین اولش یکم سخته خجالتم ممکنه بکشی
ولی اینقد خوشش بیاد شوهرت:grin::heart_eyes:

4 Likes

میدونم خودشم خیلی میگه ولی نمیدونم چرا نمیتونم دیگه:sob::sob:خیلی ام خواستم و میخام ولی نمیشه انگار کنارش دهنم قفل میشه

4 Likes

ینی میتونم:weary:باور کن نمیشه خیلی خواستم

1 Likes

منم همینم پشت تلفون زبون دارم جلوش خجالتی :joy::joy:

3 Likes

منم اوایل اینجور بودم، اما بعد دیدم دیگه اخلاقش داره عوض میشه، منم رفتم توی کارش، دیگه الان از دستم عاصیه، همش بغلش میکنم و میبوسمش، اونم ذوق میکنه و میگه وای چقدر خانومم دوسم داره،

3 Likes

:confused:خو ی مدت تو مجازی بش اس نده تا تو واقعی دل تنگ بشی

2 Likes

اونطور میترسم کلا همه چی از سرم بپره:sweat_smile::sweat_smile:اون یذره لوس بازی که تو مجازی درمیارمم دیگه یادم بره:woman_facepalming::rofl:

1 Likes

راهش اینه ی مدت گوشی ساده داشته باشین انوقت زبونت چنان باز شه:grin:

2 Likes

وای چیکار کنیم حالا

1 Likes

خوشبحالت تونستی کاش منم بتونم:cry:

1 Likes

باورت میشه یمدت همینکارو کردم بخدا:weary:نشد :woman_facepalming:

الان بیشتر اون دوری رو دوس داری و مشتاق یار بودن اینو باید یجوری درست کنی

1 Likes

وای مریم یه بار لباس خواب پوشیم ایقدر خجالت کشیدم سریع پریدم زیر پتو

3 Likes

پس هیچی کاری ازم برنمیاد
بچه دومی بیاد شاید درست شدین:grimacing:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.