دوستان بیاید نظرتون و بگید

قرار نیست که هرکی دوست پسر داشت،با ازدواج ختم بشه اخه.
بعدشم شاید دوستی اینا با مدل دوستی شما بااون پسر فرق کنه. منم نگفتم همیم الان بره عقد ونه اما باید تکلیفشون رو مشخص کنن پدرشباید دعوتشون کنه درمورد عقد باهاشون جدی صخبت کنه اگرم قراره یکسال همینطور بمونن باید بهشون بگه یکسال نامزد بمونن بعد فلان تاریخ عقد کنن تا اوناهم تکلیفشون مشخص،بشه و بدونن چکار باید بکنن و این هم حق مسلمشونه که بدونن تلکیف پسرشون چیه. زمان ما به هیچ وجه همچین،چیزی،نبود که دختر،پسر یک،سال نشون بمونن شاید بعد یکسال نخواستن عقد کنن و ماشالله دختر پسرای الانی همشون اتیش تند شاید بکارت دختره رو گرفت شما میتونی تضمین بدی این اتفاق بینشون نیفته؟؟؟؟تو همین گپ چندنفر نامزد هستن و رابطه دارن؟؟؟؟؟ حالا اگر نامزد بودن چکار میخواستن کنن؟؟؟؟؟ اینو بدون تا وقتی عقد نکنن هیچ کدوم نسبت به دیگری هیچ تعهدی نداره و راحت هرکاری دلش بخواد میکنه خصوصا مرد جماعت .من بر حسب تحربه ام حرف،میزنم و اونقدر همچین پرونده هایی زیر دستم بوده میدونم اینطور نامزد موندن هیچ عواقب خوبی نداره شما سنتون پایینه گلم هنوز اونقدر که باید تواین جامعه کثیف زمین نخوردید که بدونید خوب و بد این مردا چیه. البته جسارت نکردم که فکرکتید منظورم اینه بچه اید اصلا اما این جاده ای که دارید میرید و براتون اسفالت شده ما وقتیخاکی بوده رفتیم . تواین جور مسائل فقطباید با منطق،پیش رفت ـ حرف اول و اخر من اینه فقط و فقط،باید تکلیف اون خانواده رو مشخص کنن اگرم قراره یک سال اینطور بمونن بهشون اطلاع بدن تااونا اینقدر پرس و جو نکنن

2 Likes

دقیقا بابامم همین نظر و داره میگه چه عجله ای هستش برای عقد اگه یهو چیزی ازش ببینیم چی
بابای منم یه اخلاق بدی داره که اگه تو فامیل و در همسایه بپیچه همه خبردار بشن دیگه گند ترین اخلاقم اگه داشته باشه باید بسوزی بسازی چون میگه آبروم می‌ره:pensive:

1 Likes

بله خب حرف شمام درسته بابای منم باید بگه ما به این زودی عقد نمیکنیم اونم اشتباه داره
یعنی هر دو طرف کارشون اشتباهه قبول دارم:pensive:

1 Likes

من این وسط مظلومانه گیر کردم:cry:

1 Likes

شما همـباید قاطعانه با پدرتون صحبت کنید تا تکلیف خودتم مشخص شه وگرنه مطمئن باش اوضاع اینطور،پیش،بره خودتم خسته،میشی و بهونه گیریات شروع میشه

دقیقا منم همینو میگم چون بابا و خانواده خودم همینطورم بزنه تو سرتم میگن طلاق بی طلاق

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.