دوستان بیاید نظرتون و بگید

خانواده نامزدم خیلی بهم فشار میارن برای عقد . من دو سال با نامزدم دوست بودم بعد نشون کردیم که سر مهریه یکم به مشکل خوردیم قرار بود بعد ماه رمضون عقد کنیم که یکم سر مهریه بحث بود حالا که مشکل مهریه حل شد اونا قبول کردن مهریه ای که ما گفتیم و . میگن بریم برای عقد
الان به نظرم بابام شرایط عقد و نداره چون وقتی بهش میگیم چیزی نمیگه میگه عجله نکنید
از اونور خانواده نامزدم فشار میارن هر روز هی میگن چی شد چی شد
نمی‌دونم چه جوری بفهمونم بهش با زبون بی زبونی گفتم بابام میگه عجله نکنید برای عقد تو این ماه که میاد میریم جای عقد و پیدا میکنیم انجام میدیم گفتم نمی‌دونم الان شرایط بابام چه جوریه ولی اونم باید شرایطشو داشته باشه یکم صبر کنید تا خبرتون کنم باید چیکار کنیم
ولی اصلا صبر نمیکنن یعنی با زبون بی زبونی حالی کردم ولی باز هی پیام میدن
نمی‌دونم چی کار کنم
نامزدم که حس میکنم با ناراحتی الان باهام حرف زد در صورتی که چیز بدی نگفتم گفتم ما نشون کردیم یعنی برای همیم یک ماه اینور اونور چه فرقی میکنه
الان حق با اوناست به نظرتون؟ یعنی نباید شرایط مام در نظر بگیرن؟ شما بودین چی می‌گفتید؟

6 Likes

عزیزم بگو چون شرایط کرونا هست و هنوز من فکر میکنم آمادگی ندارم واسه تعهددادن و…
با شوهرت حرف بزن و قانعش کن
بعد بگو اگه میخان محرم باشیم صیغه کنیم

1 Likes

ماهم دیگه به توافق برسید دوتا خانواده

1 Likes

به صیغه راضی نمیشن

1 Likes

اصلا هماهنگی ندارن دو خانواده

1 Likes

همینه مشکل از همین جاست باید دو خانواده باهم هماهنگ باشن با احترام باهم حرف بزنید

1 Likes

خودتو درگیر این کارا نکن بسپر دست بزرگترا. اگ بابات میگه فعلا عجله نکنین خودش ب خانواده پسره بگه

1 Likes

دقیقا مشکل از همینه منو واسطه میکنن منم کاری از دستم برنمیاد واقعا

1 Likes

باشه عزیزم :pleading_face:

1 Likes

وای این خانواده چرا همچین میکنن حیف تو خیلی خوشکلی من یه بار چشماتو دیدم پدرت راست میگه عجله نکن چه اسراری دارن اونا

1 Likes

من میگم بزار دوتا خانواده خودشون حرف بزنن تو خودت رو از واسطه ای بکش کنار عزیزم

1 Likes

فدات بشم عزیزم مرسی مهربون توام خیلی دختر خوشگلی هستی منم دیدمت

آره واقعا آدم باید حواسشو جمع کنه با کیا وصلت می‌کنه تفاهم باید باشه تو خانواده ها وگرنه اینجوری یه مشکل واقعا بزرگه
خودمم با عقد الان موافق نیستم میترسم عقد کنم سر یکسال بگن دیر شد دیگه بدون جشن برو سر خونه زندگیت همینجوری که الان گیر میدن بعدام اینجوری گیر بدن:pleading_face:

1 Likes

آره میکشم کنار . چون اینجوری دیگه اعصابم خراب میشه هر بار به من بگن
مامانش گفته بود تا شب بهم بگو برای جای محضر برید آزمایش بدید
الان بهش میگم خانوادم خودشون تماس میگیرن اطلاع میدن‌ بهتون .

1 Likes

آره اینطوری بهتره
دیگه بگو چیشد گلم

1 Likes

دوسال دوست بودید بنظرم دیگه کافیه چون هرچی این زمان طولانی بشه امکان دعوا و بحث بیشتر میشه

1 Likes

بله عزیزم کاملا خق با اوناست چون بلاتکلیفشون گداشتید پدراون اگر شرایطش رو نداره نباید اصلا اجازه خواستگاری میداد عزیزم با پدرت صحبت کن و قانعشون کن و دلیل مخالفاش رو جویا شو. مطمئن باشخیلی بخوایید لفتش بدیداون خانواده میرن خواستگاری،یکی،دیگه و عقد میکنن فکرنکنید که تاهمیشه منتظر شما می شینند

1 Likes

فداتشم:heart::heart:
آره والا عجله نکن اینطور که معلومه خانوادش خیلی دخالت میکنن فردا پس‌فردا همش سرشون تو زندگیته

1 Likes

خاتون جون عزیز دلم همه چی به خوشگلی نیست اوناهم بلاتکلیفن باید تکلیف پسرشون مشخص بشه یکی بخواد پسرمنو ایمطور،توانتظار بذاره راخت بیخیالش میشم میرم سراغ یکی که شرایطش بهم بخوره اینا دوسال دوست بودن ازماه رمضونم خیلی میگذره دیگه کافیه باید عاقلانه برخورد کرد .ایشونم باید علت مخالفت پدرشون رو جویا بشن واگرم شریلطش رو ندارن نشون رو پس بدن اون بنده خدام بره پی زندگی خودش

2 Likes

عزیزم باید حداقل 6 ماه نامزدی باشن آدم نمیشه گفت که چون دوسال باهم بودن آره میتونن زود عقد کنن همه 6 ماه یکسال همینطوری نامزد می‌مونن برای آشنایی
منم دوست پسر دارم سالی یه بار بزور میبینمش از کجا بدونم چطور آدمیه سریع بشم زنش آدم باید رفت و آمد کنه بره بیاد شاید اینا بدرد هم نخورن گلم هیچوقت این حرف رو نزن باعث گناه میشی این نامزدی رسم هست از قدیم تا بوده همین بوده من عمه خودم یکسال همینطوری بود بعد عقد کرد شاید اصلا یه اخلاقی داشت دوروز دیگه دل دختره رو زد بعد نتونست طلاق بگیره طلاق براشون عیب بود تکلیف چیه نمیشه گفت که دوست پسرش بوده میشناستش با کسی که رفت و آمد آنچنانی نداشته

1 Likes

اگر هیچ مشکلی تاحالا پیش نیومده و همو دوست دارین دیگه زیادی صبرکردنم درست نیست

میدونی بانشون تکلیف ادم مشخص نیست یه انگشتره میشه خیلی راحت وصلتو بهم زد ولی باعقد کمی خیال ادم راحت میشه و استرساکمتر

ان شاالله که موفق باشین :white_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.