دوستان ازتون انتظار نداشتم...😔

سلام
بچه ها من گپ طرح رهبری رو زدم که خانومهای آی وی افی بیان و شاید واقعا کمکشون بشه چون درد انتظار رو خودم کشیدم…
من کاری به هزینه ها ندارم ولی واقعا توقع نداشتم قوانین رو زیر پا بزارین کلا موضوع گپ منو تغییر بدین وبحث روسیاسی کنید
ازدوسه نفر هم واقعا دلخور شدم چون جو رو بهم ریختن
اینقدر بحث اوج گرفت که حتی اون خانومهایی که نیاز به این طرح داشتن نتونستن گپمو ببینن خودم درخواست به بسته شدنش دادم:pensive:

14 Likes

سلام متاسفانه یه عده جو رو زود متشنج میکنن و بحث رو به جایی میکشن که اصلا ربطی نداره .من خودم دیر متوجه گپتون شدم ولی دوسداشتم بخونم تا به اونایی که نیاز دارن اطلاع بدم ولی اصلا متوجه نشدم چی به چیه

3 Likes

چقدر بعضیا بی جنبن خدایی

1 Likes

من گپتو خوندم هم شما حق داری هم اون خانومایی که نظر مخالف داشتن البته بهتر بود یه گپ دیگه بزنن و راجع به اون موضوع توش صحبت کنن

1 Likes

متاسفانه هر جور ادمی پیدا میشه تو مامی همونا ک دعوای پوشک میکنن همه سهام‌بورس رو میخرن اگ‌پول ندارن چجووری میخرن ؟
تا کسی طعم‌انتظار نچشه درک نمیکنه اما خدا ک میبینه
همه اونایی هم ک گپو به هم زدن چنتا چنتا بچه دارن و اقدامن واقعا شرم اوره ک دورو بود

4 Likes

سلام
شما کار،خدا پسندانه ای انجام دادید
اما خوب، همیشه در مورد موضوعات مختلف
نظرات مثبت و منفی وجود داره
به دل نگیر
ان شاالله به حق نیت پاکی که داشتی خداوند به زودی اولاد سالم و صالح بهت،هدیه میکنه

2 Likes

ای بابا چه بی جنبه . :neutral_face:

1 Likes

دست شما درد نکنه بخاطر نیت خیرخواهانه اره خب یه طرح هست هرکی دوسداشت میتونست ثبت نام کنه دیگه چرا الکی بحث کردن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.