دوستانی که سقط داشتن میخوان اقدام کنن بیاید با هم باشیم

ایشالله نی نی گلتو صحیح و سالم بغل میگیری مامان مهربون.برای ماها دعا کن

1 Likes

گلم منم این ماه ایشالله تو اقدامم میخوام مثل قبل از رابطه لذت ببرم بجای اینکه همش بگم چی میشه.خدا هروقت صلاح بدونه بهمون ی نی نی ناز میده.دارم تمام سعیمو میکنم با انرژی مثبت پیش برم شمام همینکارو کن

2 Likes

ممنونم عزيزم ايشالله شماهم بزو ي دامنت سبز ميشه

فدات عزیزم

ممنون گلم ، آره الان من نسبت به قبل آرامش دارم استرس ندارم ولی دلم بچه میخواد … انشالله هر چه زودتر این اتفاق برامون بیفته :heart_eyes::heart_eyes::blush::blush::baby::baby:

انشالله عزیزم :heart_eyes::heart_eyes:حتما برای هم دعا کنیم

2 Likes

درد تخمدانام خیلی زیاد شده به نظرتون مشکلی دارم یا برا سیکله الان هفته دومه که درد دارم اولش ملایم بود الان بیشتر شده هفته بعد موقع پریودیمه؟

اقدام داشتی؟؟؟شاید بارداری

وای منم همش حس میکنم میخوام بشم اما یه هفته مونده به موعدم :persevere:

ایشالله جفتتون باردارید خبرای خوش بهمون میدید

2 Likes

من بهمن 96 تو سه ماهگي بدون دليل بچه ام سقط شد و خيلي تجربه تلخ و دردناكي بود اگه ني نيم مونده بود؛ امروز حمام دهمم بود خيلي غصه اش را ميخورم، اما امسال دوباره اقدام كردم و باردار شدم و دوباره بچه ام تو تيرماه سقط شد ، اين سري به شدت دفعه اول بي تاب نشدم، نا اميدم نشدم، 1 جور بي تفاوت بودم و از اين حالتم بيشتر ميترسم، اين بي تفاوتيه منو ميترسونه.
الانم جلوگيري ميكنم تا ببينم چي ميشه. تمام آزمايش هامم خوب بوده. از 1 طرف هم از بارداري مجدد ميترسم، چون از سقط ميترسم…

3 Likes

نگران نباش قربونت برم… اگه تحت نظر پزشکی نگرانی نداره… کلا تجربه سقط خیلی خیلی سخته…مخصوصا امثال من و تو که بعدشم ناکام بودیم… توکلت بخدا این بار انشالله صحیح و سالم میاد تو دلت بعدم تو بغلت…

1 Likes

انشاالله عزيزم
از دعاي خير شما دوستان
انشاالله همه منتظرا سال ديگه تو محرم با ني ني هامون تو همايش شيرخوارگان حسيني شركت ميكنيم

4 Likes

پارسال محرم نذر کردم که سال بعدش بچه مو ببرم شیرخوارگان حسینی…بازم قسمتم نشد… اما من ناامید نمیشم… انشالله سال بعد…

2 Likes

انشاالله عزيز دلم

2 Likes

ان شالله خدا دامن همه منتظران از جمله شما رو سبز کنه عزیزم
بسپار به خدا ان شالله که خودش درستش میکنه

2 Likes

ان شالله به امید خدا

1 Likes

الهی عزیزم خیلی سخته درکت میکنم واقعا سخته ولی با غصه خوردن کاری از پیش نمیبریم.ایشالله ی نی نی سالم با بارداری راحت نصیبمون میشه.علت مشخص نشد؟؟؟

1 Likes

منم همین نیتو داشتم ولی مثل اینکه لایق نبودم:cry::cry::cry::cry:

2 Likes

انشاالله عزيزم
نه علتش مشخص نشد. با اينكه كلي از مايش دادم ولي همه چيز اوكي بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.