دوستانی که سقط داشتن میخوان اقدام کنن بیاید با هم باشیم

من بعد 5 ماه از سقط بی دلیل میخوام اقدام به بارداری کنم.دوستانی که مثل من بودن بیان با هم باشیم از بارداری همدیگه خوشحال بشیمو روحیه بگیریم

1 Likes

من این ماه اقدام کردم بعد از ۸ ماه

من دوساله سقط کردم و تلاشم نافرجام بوده…:roll_eyes::frowning_face:

1 Likes

ایشالله اولین نفر که خبر خوش بهمون میده شمایید عزیزم

عزیزدلم ناامید نشو ایشالله به زودی ی مامان عالی میشی با ی نی نی ناز.
علتو جویا شدی؟؟؟

1 Likes

منم ٩ ماه بعد از سقط اقدام کردم هنوز جواب نگرفتم :unamused::unamused::unamused::unamused::unamused::unamused::unamused::unamused::unamused::unamused:

الهی عزیزم.ایشالله به زودی جواب میگیری.باید استرسو از خودمون دور کنیم ایشالله که زود حامله میشیم بچه امونم صحیح و سالم بغل میگیریم

اره واقعا من خیلی استرس داشتم تازه یکی دو ماهی میشه دیگه بیخیال شدم نه اینکه واسم مهم نباشه ها نه اتفاقا خیلی واسم با اهمیته ولی جدیدا سعی میکنم کمتر بهش فکر کنم.من جوری استرس داشتم ک هروقت میرفتم دکتر باهام کلی حرف میزد ک استرسو ازم دور کنه همیشه هم بهم میگه تا استرسو از بین نبری نمیتونی باردار بشی الان دارم تمرین میکنم خیلی هم موفق بودم تو این زمینه ولی نتیجه دلخواهمو نگرفتم :pensive::pensive::pensive::pensive:

من خودم از استرس زیاد همش مریض میشم همه چیزم رفته بالا اما این ماه گفتم خدایا میسپارم بخودت همه چیزو فقط بهم ی بچه سالم با بارداری راحت بهم بده.اخه اون بارداریم سقط شد کل بارداری استراحت مطلق بودم خیلی سخت بود ولی اینبار بخدا سپردم همه چیزو هروقت خودس صلاح دونست مادر بشم.ایشالله خدا به شمام بهترینارو بده گلم

1 Likes

ان شاءالله همچنین عزیزم

فدات مهربون

عاره قربونت… همه پزشکا میگن سالمین…هردوتامون… همه آزمایشها رو انجام دادیم…از سونوی فولیکول وآزمایش چکاپ تا آز اسپرم و سونوی رنگی و …
هر کی هر درمانی روش جواب داده چه سنتی چه جدید منم انجام دادم و اما هیچی… دیگه نمیدونم …

مرسی عزیزم . هرچی خدا بخواد :pray: هر موقع میده سالمشو بده من دیگه تحمل سقط کردنش رو ندارم.

1 Likes

اروم باش خودتو فقط بخدا بسپار.منم 6 ماهه همه ازمایشارو انجام دادم انقدرم تقویتی خوردم چربی خون گرفتم همه میگن چربیتو بیار پایین بعد باردار شد الان هم مراعات میکنم هم پیاده روی ولی دیگه میخوام اقدام کنم.از این ماه میخوام با ارامشتر زندگی کنم انقدر استرس داشتینو غصه خوردیم الان اینطوریم بخدا

اره منم فقط بخدا میگم ی بچه صحیح وسالم با ی بارداری راحتو بی دردسر بده.خدایی نکرده قرار سقط بشه به هیچ کس نده واقعا سخته

1 Likes

اوایل همه همدردت میشن ولی بعد همه فراموش میکنن فقط ی غصه میمونه برا خودم ادم این واقعا سخته

1 Likes

اولین بار که باردار شدم‌ با اولین اقدام جدی چهار سال پیش باردار شدم
من و همسرم هم گفتیم چه راحت بود من برای خودم استخر میرم اصلا هیچی از کارهای خطرناک نمی دونستم تا هفته نه که مرد ( بی دلیل )
بعدش هورمون هام بهم ربخت عفونت و … تا بارداری دوم که با بدبختی شد خارج رحم بود و بعدی یعنی الان ای وی اف کردم حالا منتظر سومی هستم که ان شالله این دفعه همه چی خوب پیش بره و خدا برام بخواد که منم بتونم مامان بشم ( به امید خدای مهربون )

3 Likes

سلام وقت بخیر من پارسال مهر ماه سقط داشتم از بهمن پارسالم اقدام کردم هنوز نتیجه نداشته و آمپولم زدم دکترم گفته استرس داری میگه به بجه فکر نکن چیکار کنم کمکم کنید

عزيزم من اذرماه پارسال سقط داشتم ارديبهشت امسال اقدام كردم و باردارشدم ايشالله شما هم به زودي نتيجه ميگيري و خبر خوششو اينجا ميدي

2 Likes

ایشالله میشه عزیزم خدا حواسش بهمون هست

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.