دوستانی که دلشون گرفته بیان😔😔

سلام دوستانی که دلشون رفته بیایین دردو ل کنیم :pensive::pensive::pensive::pensive:

2 Likes

خداروشک انشالله هیچکس هیچ وقت دلش نگیره :pensive::pensive::pensive::pensive:

2 Likes

از چی دلت گرفته رها جون

من شوهرم ۴ روزه پیشم نیس دلم واسش تنگ شده :pensive:

کجایه

من شیرازم

2 Likes

منم دلم گرفته . کربلا می‌خوام
دیوانه شدم از بس ی نوحه در مورد اربعین و کرببلا گوش کردم:pensive::pensive:

5 Likes

عین منی تو

1 Likes

:pensive::pensive::pensive::pensive: منم همش نوحه دارم گوش میدم

1 Likes

وااا افسردگی میگیرینا
ایشالا ب زودی قسمتتون میشه

3 Likes

من ک دق میکنم :pensive:

2 Likes

منم دلم گرفته احساس تنهایی میکنم

انقدر ببخشید ما مردم ایران جو گیریم…
بابا کربلا تو هر تنهایی هست حتما باید بریم پول بریم تو شکم عرب جماعت …باید بریم تو خاک بخوابیم…آوار بشیم… بریم در و تخت ببوسیم …یعنی امام حسین از خونمون صدای ما رو نمیشنوه…
کافر نیستم … من خودم ساداتم …
همه مردم زن باردار و مادر پیر و زن جون…دختر و پسرشون رو رها می کنن به امید خدا…خخخخخخ قربونت برم اما خسین

3 Likes

امام حسین ع

برای خودمون برای زن بودمون احترام قایل بشیم…
من به دختر سه سالم همش میگم…می گم دختر باید بخنده انقدر که صدای خندش گوش فلک رو کر کنه…
خسته شدم بس نجابت رو با حماقت مادرم بهم اشتباه نشون داد…
بخندید شاد باشید…تمام درد و ناراحتی ما از استرس و افسردگیه…اونی که نوحه می خونه از اون کار پول درمیاره… از اشکای من و تو …
کی اومدن بگن قیام امام حسین برای چی بود…هی می گن سرش رو بریدن سرش رو بریدن‌…دکون باز کردن

4 Likes

:neutral_face::confused::confused::confused::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

1 Likes

باریکلا مردم دارن اگاه میشن ؛ ملت خدا رو ول کردن چسبیدن به امام حسین ؛ بخدا کفره در حد خدا دوسش داشتن ؛ هیچ عشقی بالاتر از عشق فرزند نیست ؛ حضرت ابراهیم با همه عشقی که به تنها فرزندش داشت در راه خدا خواست قربانی کنه که بگه بالاتر از خدا نباید عشقی باشه؛ حالا یه عده میان همش مگن گدای حسینم و سگ حسینم ؛ این وسط خدا چیکارس؛ امام حسین اومد راه بخدا رسیدن رو نشون بده نه اینکه گمراهتون کنه ؛ مردم ما تو همون نوک انگشت اشاره موندن و هیچ وقت ماه رو نمیبینن

1 Likes

:neutral_face:

1 Likes

عزیزم کسی که عاشق حسین باشه عاشق خدا هم هس کسی که خدارو دوس داشته باشه تو راه دین قدم‌میزاره پیاده تا خود کربلا به عشق حسین خدا میره تو گرما گرسنگی سختی همون طور که اونا بخاطر خدا جنگیدن و خونشونو از دست دادن همون طور شش ماهشونو بخاطر دفاع از دین اسیر دشمن کردن چرا چون خدارو میپرستیدن من یکی به عشق شش ماهه امام حسین نذر کردم بچه دار شم روز عاشورا به هیچ وجه شیرش ندم چرا چون از خانم رباب شیری نداشت که به بچش بده ما نمیگم امام حسین حاجت میده میگیم واسطه میشه خدا صدای معصومشو از من گناه کار زود تر میشنوه

4 Likes

الههههی عزیزم
خوده شش ماهه باب الحوائج حاجتتو بده عزیزدلم
چ نذر کردی :heart_eyes:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.