دور روز از موعدم گذشته بی بی چک منفیه

من تنبلی تخمدان دا‌شتم که پزشک زنان برام متفورمین و قرص دوفاستون تجویز کردن، نزدیک 1سال استفاده کردم و سیکل هام 28روزه شده بود ولی اقدام به بارداری نداشتم، ماه قبل اقدام به بارداری کردم الان با وجود مصرف قرص دوفاستون 2روزه سیکلم عقب افتاده، امروز بی بی چک زدم و منفی بود میخواستم بدونم امکان بارداری هست؟

اگ بی بی منفی باشه احتمالش خیلی کمه حامله نیستی

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
برای استفاده از بی بی چک باید صبر کنید تا یک هفته از موعدتون بگذره اما در کل ممکنه جواب بی بی چک کاذب باشه
بهتره آزمایش خون بدید تا مطمئن بشید باردار هستید یا نه
اگر 12 روز از نزدیکی تون گذشته باشه آزمایش نشون میده

هلیا جان پاسخ منفی بی بی چک احتمال کاذب بودنش خیلی بیشتر از جواب مثبت بی بی چک هست
یعنی اگر مثبت باشه خیلی کم پیش میاد که کاذب باشه اما منفی کاذب خیلی بیشتره احتمالش
چون ممکنه مقدار هورمون بتا در ادرار هنوز به حدی بالا نرفته باشه که بی بی چک نشون بده

من قبل بارداریم همیشه منفی بود درست در می اومد وقتی منفی می شد

1 Likes

خب عزیزم ما داریم درباره احتمال صحبت می کنیم
اگر پریود نمی شدین و باردار بودین میومدین می گفتین لعنت به بی بی چک که کاذب بود برای من :grin:
زمانی که منفیه و هنوز خیلی از موعد نگذشته نمی تونیم با قطعیت بگیم باردار نیستید

سلام عزیزم صبر کن 1هفته الی 10روز بعد بی بی چک بزن

من از ۲شهریور پریود نشدم ازمایش خون هم منفی بود اما شکمم جلو اومده ممکنه حامله باشم؟ یک دختر۵ماهه هم دارم

خود اقدام پریود رو یکم عقب میندازه شما بزار یک هفته از موعد بگذره اگر دیدی پریود نشدی بی بی چک بزن.دوروز خیلی زوده

شکم ک به این زودی جلو نمیاد :expressionless:وقتی ازمایش خون منفی بوده دیگ امکان نداره

1 Likes

1 نوشته به گپ جدید تبدیل شد: قرص ویتاگنوس چیه؟

من از ۲شهریور پری نشدم زایمان هم ک کردم یکم شکم دارم

1 Likes

شکم داشتنت بخاطر زایمانته‌نه از بارداری مجدد.وقتی ازمایش دادی منفی بوده نگران نباش

بستگی داره آزمایش رو کی داده باشید
بستگی داره بعدش رابطه بدون جلوگیری داشتید یا نه
بله احتمال بارداری همیشه هست

ازمایش یک ماه بعد پریودم عقب افتاده بود دادم رابطه بدون جلوگیری هم نداشتم

1 Likes

خب پس دیگه احتمال بارداری خیلی کمه
نمیگم صفر چون هیچی صد در صد نیست و همه روش های جلوگیری احتمال خطا دارن

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.