دوره مجازی: نفاس و شیردهی (نادیا بازرگان)

هدف از شرکت تو این دوره اینه که مادران در زمینه رعایت بهداشت و مراقبت از محل برش اپیزیاتومی در زایمان طبیعی یا بخیه در سزارین، سطح آگاهی‌شون افزایش پیدا کنه. همچنین در این دوره در مورد خونریزی‌های پس از زایمان اطلاعات خوبی داده میشه و علاوه بر آموزش روش‌های درست شیردهی، در مورد مقابله با مشکلات شیردهی هم صحبت می‌شه.

• :woman_teacher: نحوه برگزاری: کلاس مجازی تصویری
  • :bust_in_silhouette: نوع اجرا: گروهی کوچک
  • :books: تعداد جلسات: یک جلسه
  • :clock4: طول دوره: یک‌ونیم الی دو ساعت
  • :credit_card: هزینه دوره: 80 هزار تومان

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

به همه مادران بارداری که در هر سنی از بارداری به سر می‌برن و به همه مادرانی که به تازگی به صورت طبیعی یا سزارین زایمان داشتن، توصیه میشه که حتماً در این دوره بسیار مهم و مفید شرکت کنن.

در پایان این دوره چه مواردی را می‌آموزید؟

• با تغییرات اعضای مختلف بدن پس از زایمان آشنا میشین
  • مراقبت‌های دوره نفاس رو به صورت کامل یاد میگیرین
  • با مزایای شیر مادر آشنا میشین
  • روش نگهداری از شیر دوشیده شده و طرز استفاده از اون برای نوزاد رو یاد می‌گیرین
  • طریقه درست شیردهی به نوزاد رو یاد می‌گیرین
  • با مشکلات پستان که در روزهای اول تولد قطعاً هر مادری بهشون دچار می‌شه، آشنا می‌شین و راه‌های پیشگیری از اونا رو آموزش می‌بینین

پیشنیاز و محدودیت‌ها

سرفصل دوره

1. شرح دوره نقاهت پس از زایمان (دوره نفاس)
  2. آموزش مراقبت‌های لازم در دوره نفاس
  3. علائم خطر پس از زایمان
  4. مبانی شیردهی
  5. آموزش روش‌های شیردهی
  6. مشکلات پستان در شیردهی و راه های پیشگیری از آن

ثبت نام در دوره

با فشار دادن کلید زیر به گروه مربوط به این دوره منتقل می‌شین. لطفا بعد از انتقال، کلید «درخواست عضویت» رو فشار بدین.

نمایش جدول زمانبندی دوره‌های برگزار شده

آشنایی با مدرس

سوالات متداول

• من دوست دارم خودم به بچم شیر بدم اما می‌ترسم که از پسش بر نیام
    با شرکت در این دوره شما کاملا برای شیردهی آماده می‌شین و به دلیل احاطه کامل بر موضوع می‌تونین بر ترس‌تون غلبه کنید.

• خیلی نگران بخیه ناحیه پرینه هستم، می‌ترسم دیگه نتونم نزدیکی داشته باشم، این دوره به من کمکی می‌کنه؟
    بله قطعا، این دوره به شما کمک می‌کنه تا از بخیه پرینه به خوبی مراقبت کنید و دوره نقاهت پس از زایمان رو به خوبی سپری کنید.

2 Likes

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.