دوره مجازی: مراقبت از نوزاد (سمیرا طاهری)

متاسفانه بچه‌ها با کتابچه راهنما قدم به دنیای بزرگسالان نمیذارن و همین موضوع میتونه برای تازه مادرها استرس های زیادی ایجاد کنه، حالا که فرزندتون رو در آغوش گرفتین، متوجه میشین که همه چیز واقعی شده و شاید احساس کنین خیلی چیزها هست که هنوز نمی‌دونین، با شرکت در دوره مراقبت از نوزاد می‌تونین در نگهداری از فرزندتون حرفه‌ای عمل کنین.

• :woman_teacher: نحوه برگزاری: کلاس مجازی تصویری
  • :bust_in_silhouette: نوع اجرا: گروهی کوچک
  • :books: تعداد جلسات: یک جلسه
  • :clock4: طول دوره: یک الی دو ساعت
  • :credit_card: هزینه دوره: 60 هزار تومان

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

شرکت در این دوره به همه خانم‌های باردار و یا مادرانی که در دو ماهه اخیر فرزندشان به دنیا آمده توصیه میشه. اگر قراره که به زودی نوزادی را به سرپرستی بگیرین و یا مسئولیت نگهداری از یک نوزاد رو به عهده شما بذارن، لازمه حتما در این دوره شرکت کنین.

در پایان این دوره چه مواردی را می‌آموزید؟

• نحوه مراقبت از نوزاد تازه متولد شده را می‌آموزین
  • با علائمی که نیازمند مراجعه به پزشک هستند، آشنا میشین و یاد میگیرید که چه زمانی باید نگران باشین
  • روش برقراری ارتباط عاطفی با فرزند خود را می‌آموزین
  • از نحوه رشد نوزاد اطلاعات کافی کسب می‌کنین

پیشنیاز و محدودیت‌ها

سرفصل دوره

1. مراقبت‎های ضروری از نوزاد تازه متولد شده
  2. نحوه نگهداری از نوزاد به تفکیک اعضای بدن
  3. آشنایی با علائم حیاتی نوزادان
  4. واکسیناسیون و ایمن‌سازی
  5. علائم خطر در نوزادان و زمان مراجعه به پزشک
  6. برقراری ارتباط عاطفی با نوزاد

ثبت نام در دوره

با فشار دادن کلید زیر به گروه مربوط به این دوره منتقل می‌شین. لطفا بعد از انتقال، کلید «درخواست عضویت» رو فشار بدین.

نمایش جدول زمانبندی دوره‌های برگزار شده

آشنایی با مدرس

سوالات متداول

• آیا برای شرکت در کلاس لازمه که برنامه خاصی نصب کنم؟
    خیر، تنها با لینک که به شما داده میشه میتونین وارد کلاس بشین.

• اگه در حین کلاس برام سوال پیش بیاد می‌تونم بپرسم؟
    بله، امکان پرسش و پاسخ در کلاس وجود داره و مدرس در هر جلسه زمان کافی برای طرح سوالات در اختیار شرکت کننده‌ها قرار میده.

• من قراره به زودی صاحب پسر بشم، اما در مورد ختنه‌اش خیلی میترسم، چکار کنم؟
    ختنه یکی از واجبات دین اسلامه، این عمل با تکنیک‌های مختلف انجام میشه و نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای داره که همه اونا در کلاس به طور کامل به شما توضیح داده میشن.

• شنیدم که هر گریه نوزاد یه معنی‌ای داره، اما ما اصلا نوزاد تو خانواده نداشتیم، برای همین میترسم نتونم گریه‌اش رو تشخص بدم، این کلاس به من کمکی میکنه؟
    بله قطعا، در این کلاس نحوه مراقبت از نوزاد به خصوص در ماه اول پس از تولد را کامل یاد میگیرین.

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.