دوره مجازی: تنبلی تخمدان (سمیرا طاهری)

تنبلی تخمدان یا پلی کیسیتک تخمدان، مشکلیه که این روزا خیلی از خانم ها باهاش درگیر هستن، بارداری با وجود تنبلی تخمدان سخت است اما غیر ممکن نیست، پس بهترین کار اینه که این بیماری رو بشناسین.

• :woman_teacher: نحوه برگزاری: کلاس مجازی تصویری
  • :bust_in_silhouette: نوع اجرا: گروهی کوچک
  • :books: تعداد جلسات: یک جلسه
  • :clock4: طول دوره: یک الی دو ساعت
  • :credit_card: هزینه دوره: 50 هزار تومان

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

اگر در آزمایش و سونوگرافی شما فولیکول های ریز دیده شده یا پزشک به شما اعلام کرده که مبتلا به PCOS یا سندرم پلی کیستیک تخمدان هستید پس این دوره برای شما مناسبه
اگر هنوز آزمایش و سونوگرافی انجام ندادین اما علائمی نظیر قاعدگی های نامنظم، چاقی، موهای زائد، آکنه و … رو دارین پیشنهاد می کنیم در این دوره شرکت کنین.

در پایان این دوره چه مواردی را می‌آموزید؟

• یاد می گیرین که تنبلی تخمدان چیه و با علائم و نشانه هاش آشنا می شین.
  • با وجود تنبلی تخمدان چکار کنیم تا باردار بشیم.
  • علائم تنبلی تخمدان را چگونه کنترل کنیم.
  • چه غذاها و ورزش هایی مناسب هستند.

پیشنیاز و محدودیت‌ها

:gift: هدایای شرکت در دوره

• ارائه برنامه غذایی جداگانه به هر نفر با توجه به شرایط فرد شرکت‌کننده
  • پاسخگویی به سوالات شرکت‌کنندگان در مورد موضوع دوره

سرفصل دوره

1. علل ایجاد تخمدان پلی‌کیستیک
  2. علایم تنبلی تخمدان
  3. روش‌های درمان برای باردار شدن
  4. روش‌های درمان برای خانم‌هایی که قصد بارداری ندارند
  5. تغذیه مناسب در تنبلی تخمدان
  6. نقش ورزش در درمان پلی‌کیستیک تخمدان

ثبت نام در دوره

با فشار دادن کلید زیر به گروه مربوط به این دوره منتقل می‌شین. لطفا بعد از انتقال، کلید «درخواست عضویت» رو فشار بدین.

نمایش جدول زمانبندی دوره‌های برگزار شده

آشنایی با مدرس

سوالات متداول

• آیا باید حتما تنبلی تخمدان داشته باشیم تا بتونیم در دوره شرکت کنیم؟
    خیر، در صورتی که احساس می کنین ممکنه علائم این بیماری را داشته باشین هم می‌تونین با شرکت در این دوره از روش های تشخیص تنبلی تخمدان آگاه بشین.

• من مبتلا به تنبلی تخمدان هستم ولی قصد بارداری ندارم، این کلاس برای من فایده ای داره؟
    بله، خانم هایی هم که قصد بارداری ندارند باز درگیر علائم این بیماری نظیر موهای زائد و قاعدگی های نامنظم هستند پس برای کنترل علائم لازم است که در این دوره حضور داشته باشید.

• برنامه غذایی که کارشناس ارائه میده به چه صورته؟
    قبل از شروع دوره، فرمی برای شما ارسال خواهد شد، کارشناس بعد از مشاهده پاسخ های شما، برای تان برنامه غذایی که شامل مواد غذایی مفید و مضر، انواع دمنوش ها و … است ارائه می دهد.

• من چاق نیستم اما تنبلی تخمدان دارم، آیا لازمه در این دوره ها شرکت کنم؟
    بله، چاقی یکی از علائم این بیماری است اما همه خانم هایی که به این بیماری مبتلا هستند الزاما چاق نیستند.

6 Likes

چطو باید عضوش شی

دکمه ثبت نام رو بزنین و بعدش دکمه درخواست عضویت رو بزنین

دوستان عزیز ظرفیت کلاس با کد 10003 (چهارشنبه 28 آبان ساعت 17:00) تکمیل شد. برای سایر عزیزانی که علاقه‌مندن در این دوره شرکت کنن کلاس جدیدی با کد 10005 تعریف کردیم که روز پنجشنبه 6 آذر ساعت 16:00 برگزار میشه.

دوستان عزیز ظرفیت کلاس با کد 10005 (پنجشنبه 6 آذر 1399 ساعت 16:00) تکمیل شد. برای سایر عزیزانی که علاقه‌مندن در این دوره شرکت کنن کلاس جدیدی با کد 10011 تعریف کردیم که روز دوشنبه 17 آذر 1399 ساعت 20:00 برگزار میشه.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.