دوره مجازی: تعیین جنسیت (ترانه جمالی)

خیلی از زوجین به دلایل مختلفی ممکنه تمایل به انتخاب جنسیت فرزندشون داشته باشن، باید بگیم که این موضوع در نهایت دست خداست ولی به لحاظ علمی راه‌هایی هم وجود داره که شما با انجام اونها پیش از بارداری می‌تونین شانس خودتون رو در تعیین جنسیت فرزندتون بالاتر ببرین.

• :woman_teacher: نحوه برگزاری: کلاس مجازی تصویری
  • :bust_in_silhouette: نوع اجرا: گروهی کوچک
  • :books: تعداد جلسات: یک جلسه (برای تعیین جنسیت پسر یا دختر)
  • :clock4: طول دوره: یک‌ونیم الی دو ساعت
  • :credit_card: هزینه دوره: 60 هزار تومان

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما قصد دارین به زودی باردار بشید، یا هم‌اکنون در حال اقدام برای بارداری هستید، همچنین تمایل دارید جنسیت فرزندتون رو تعیین کنین و احتمال پسر شدن یا دختر شدن جنین رو بیشتر کنید، بهتون پیشنهاد می‌کنیم که در این دوره شرکت کنین.

در پایان این دوره چه مواردی را می‌آموزید؟

• از روزهایی که باید برای تعیین جنسیت مورد نظرتون نزدیکی داشته باشین مطلع می‌شین.
  • با مواد غذایی که شانس شما رو در تعیین جنسیت افزایش و یا کاهش میدن آشنا می‌شین.
  • در مورد مکمل‌ها و ویتامین‌هایی که باید پیش از بارداری مصرف کنید آگاه می‌شین.
  • از اقداماتی که همسرتان برای افزایش شانس تعیین جنسیت باید انجام دهد، اطلاع کسب می‌کنین.
  • تکنیک‌های علمی و عملی و همچنین طب‌سنتی رو در این زمینه یاد می‌گیرین.

پیشنیاز و محدودیت‌ها

سرفصل دوره

1. روز تخمک‌گذاری، لقاح و زمان مناسب نزدیکی برای تعیین جنسیت فرزند
  2. بایدها و نبایدها در تغذیه و مواد غذایی مصرفی در تعیین جنسیت
  3. اقدامات لازم پیش از نزدیکی از سوی زن و مرد
  4. مکمل‌ها و ویتامین‌های ضروری برای تعیین جنسیت
  5. ضریب موفقیت روش تعیین جنسیت

ثبت نام در دوره

با فشار دادن کلید زیر به گروه مربوط به این دوره منتقل می‌شین. لطفا بعد از انتقال، کلید «درخواست عضویت» رو فشار بدین.

نمایش جدول زمانبندی دوره‌های برگزار شده

نمایش جدول زمانبندی دوره‌های برگزار شده

آشنایی با مدرس

سوالات متداول

• آیا برای شرکت در کلاس لازمه که برنامه خاصی نصب کنم؟
    خیر، تنها با لینک که به شما داده میشه میتونین وارد کلاس بشین.

• اگه در حین کلاس برام سوال پیش بیاد می‌تونم بپرسم؟
    بله، امکان پرسش و پاسخ در کلاس وجود داره و مدرس در هر جلسه زمان کافی برای طرح سوالات در اختیار شرکت کننده‌ها قرار میده.

• آیا این روش تعیین جنسیت تضمینیه؟
    خیر، به جز روشهای کمک باروری پزشکی (ویژه تعیین جنسیت) هیچ روش تضمینی برای تعیین جنسیت وجود نداره و روش‌های خانگی آموزش داده شده در این دوره تنها شانس شما رو در تعیین جنسیت افزایش میدن.

• من تنبلی تخمدان دارم و دوست دارم جنسیت فرزندم رو انتخاب کنم، آیا شرکت در این کلاس برای من فایده ای داره؟
    بله، شما هم می‌تونین با رعایت دستورالعمل‌ها شانس‌تون رو در تعیین جنسیت جنین‌تون افزایش بدین.

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.