دوره مجازی: بی‌اشتهایی و تهوع در بارداری (نادیا بازرگان)

بی اشتهایی و تهوع از عوارضی است که خیلی از مادران باردار، در ابتدای دوران بارداری درگیرش هستن و می‌تونه خاطره تلخی از دوران بارداری براشون به جا بذاره، اما با شناخت دلایل و عوامل اون، می‌تونین به سادگی این مشکل رو برطرف کنین و بارداری لذت بخشی داشته باشین.

• :woman_teacher: نحوه برگزاری: کلاس مجازی تصویری
  • :bust_in_silhouette: نوع اجرا: گروهی کوچک
  • :books: تعداد جلسات: یک جلسه
  • :clock4: طول دوره: یک‌ونیم الی دو ساعت
  • :credit_card: هزینه دوره: 50 هزار تومان

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

به همه خانم‌هایی که در حال اقدام هستن و همه مادرانی که در دوران بارداری‌شون دچار این مشکل هستن، توصیه می‌شه که حتماً در این دوره شرکت کنند.

در پایان این دوره چه مواردی را می‌آموزید؟

• در پایان این دوره با دلایل تهوع و بی‌اشتهایی در کل دوران بارداری آشنا میشین.
  • راه‌های پیشگیری، درمان و راهکارهایی که برای کم کردن عوارض ناشی از تهوع و بی‌اشتهایی وجود داره را یاد میگیرین.

پیشنیاز و محدودیت‌ها

سرفصل دوره

1. آشنایی با علل تهوع و بی‌اشتهایی در سه ماهه اول، دوم و سوم
  2. آشنایی با راه‌های جلوگیری از کاهش اشتها در سه ماهه اول، دوم و سوم
  3. آشنایی با راه‌های جلوگیری از تهوع در سه ماهه اول، دوم و سوم
  4. معرفی بهترین راهکارهای درمان بی‌اشتهایی و تهوع در دوران بارداری

ثبت نام در دوره

با فشار دادن کلید زیر به گروه مربوط به این دوره منتقل می‌شین. لطفا بعد از انتقال، کلید «درخواست عضویت» رو فشار بدین.

با ارسال پاسخ در ادامه این گپ
درخواستتون رو برای تشکیل این دوره ارسال کنید.

نمایش جدول زمانبندی دوره‌های برگزار شده

آشنایی با مدرس

سوالات متداول

• آیا برای شرکت در کلاس لازمه که برنامه خاصی نصب کنم؟
    خیر، تنها با لینک که به شما داده میشه میتونین وارد کلاس بشین.

• اگه در حین کلاس برام سوال پیش بیاد می‌تونم بپرسم؟
    بله، امکان پرسش و پاسخ در کلاس وجود داره و مدرس در هر جلسه زمان کافی برای طرح سوالات در اختیار شرکت کننده‌ها قرار میده.

• من در حال اقدام برای بارداری مجدد هستم، اما بارداری قبلیم خیلی سخت گذشت، برای همین خیلی می‌ترسم دوباره دچار تهوع بشم، این کلاس به من کمکی می‌کنه؟
    بله، حتما توصیه میشه در این دوره شرکت کنین تا به سادگی بتونین مشکل تهوع در بارداری‌تون رو برطرف کنین و از این دوران لذت ببرین.

• من خیلی حالم بده، اصلا هیچی نمی‌تونم بخورم، اگه همین جوری باشم به جنینم آسیبی وارد میشه؟
    وقتی شما نتونین مواد مغذی لازم رو به صورت روزانه دریافت کنید، قطعا روی رشد و سلامت جنین اثر منفی گذاشته میشه، خیلی از مادران به دلیل تهوع زیاد حتی نمی‌تونن داروهای مکمل استفاده کنن و این موضوع خطراتی رو برای خودشون و جنین‌شون ایجاد میکنه.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.