دوره مجازی: آندومتریوز (سمیرا طاهری)

آندومتریوز یه بیماریه که بین خانم‌های 25 تا 40 ساله رواج داره. این بیماری عامل 5 الی 35 درصد موارد نازایی در زنان به حساب میاد. طبق آمار حداقل 2 میلیون نفر در کشور ما این بیماری رو دارن. اگر شما هم دچار این بیماری هستین، حتما در این دوره شرکت کنین تا دانش‌تون را نسبت به آندومتریوز افزایش بدین.

• :woman_teacher: نحوه برگزاری: کلاس مجازی تصویری
  • :bust_in_silhouette: نوع اجرا: گروهی کوچک
  • :books: تعداد جلسات: یک جلسه
  • :clock4: طول دوره: یک‌ونیم الی دو ساعت
  • :credit_card: هزینه دوره: 70 هزار تومان

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

شرکت در این دوره به تمام خانم‌هایی که دچار بیماری آندومتریوز هستن، توصیه میشه. همچنین اگر هنوز آزمایش و سونوگرافی انجام ندادین، اما دچار علائمی مثل دردهای مزمن لگنی، احساس درد در هنگام نزدیکی و … هستین و یا در اقوام نزدیک نظیر مادر یا خواهر افرادی مبتلا به آندومتریوز دارین، حتما در این دوره شرکت کنین.

در پایان این دوره چه مواردی را می‌آموزید؟

• شناخت کاملی نسبت به بیماری آندومتریوز کسب می‌کنین
  • در مورد علائم بیماری و روش‌های تشخیص این بیماری می‌آموزین
  • راهکارهای مناسبی برای کمک به درمان این بیماری کسب می‌کنین

پیشنیاز و محدودیت‌ها

سرفصل دوره

1. تعریف آندومتریوز
  2. علائم بالینی آندومتریوز
  3. عوامل خطرساز به وجود آمدن این بیماری
  4. افرادی که در معرض خطر ابتلا به این بیماری قرار دارند
  5. علل ابتلا به آندومتریوز
  6. درمان دارویی آندومتریوز
  7. تاثیر آندومتریوز بر ناباروری

ثبت نام در دوره

با فشار دادن کلید زیر به گروه مربوط به این دوره منتقل می‌شین. لطفا بعد از انتقال، کلید «درخواست عضویت» رو فشار بدین.

نمایش جدول زمانبندی دوره‌های برگزار شده

آشنایی با مدرس

سوالات متداول

• آیا برای شرکت در کلاس لازمه که برنامه خاصی نصب کنم؟
    خیر، تنها با لینک که به شما داده میشه میتونین وارد کلاس بشین.

• اگه در حین کلاس برام سوال پیش بیاد می‌تونم بپرسم؟
    بله، امکان پرسش و پاسخ در کلاس وجود داره و مدرس در هر جلسه زمان کافی برای طرح سوالات در اختیار شرکت کننده‌ها قرار میده.

• من بعضی از علائم آندومتریوز رو دارم و احتمال میدم این بیماری رو داشته باشم، آیا این کلاس فایده‌ای برام داره؟
    بله قطعا، شناخت کافی نسبت به بیماری‌ها می‌تونه ترس شما رو نسبت به اونا کم کنه و به شما قدرت لازم جهت درمان بیماری رو بده.

• من بیماری آندومتریوز دارم، اما فعلا قصد بارداری ندارم، شرکت در این کلاس برای من مفیده؟
    بله، هر فردی باید شناخت کافی نسبت به بدن خود و بیماری‌هاش داشته باشه، تا بتونه در زمان مناسب، بهترین روش‌های درمانی را به کار بگیره.

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.