دوره قاعدگی

سلام.تو دوره نامزدی رابطه بدون دخول داشتم و حالا از دوره قاعدگیم ۲،۳ روزه رد شده اما از امروز درد شدت زیر شکم رو دارم.احتمال داره حامله شده باشم؟!
لطفا کمک کنید خیلی استرس دارم.ممنون

4 Likes

سلام عزیزم
خوش اومدی
نه احتمالش خییییلی پایینه چون اولا دخول نداشتین دوما معلوم نیس تایمی ک رابطه داشتید تخمک گذاری داشتین یا نه
باز هم اگر ده روز از موعود پریودتون گذشت و نشدید یا بی بی چک بذارید یا آزمایش بدید

1 Likes

مرسی گلم انشاالله که زود پریود بشم ع بس استرس دارم:pray:t2::heart:

1 Likes

علائم بارداری و پریود شبیه به هم هست
چون رابطه بدون دخول داشتین احتمال خیلی کمی امکال بارداری هست
پس نگران نباشید
چند روز منتظر بمونید اگه پریود نشدین تست بدین

1 Likes

مچکرم…

1 Likes

خوب بستگی داره اسپرم ریخته شده رو بدنتون یانه
ولی درکل احتمالش کمه

دفعه اول نه…اما به دفعه دوم شک کوچولو دارم اما خودش مطمئن هستش که کاری نشده و میگه از استرس هستش که عقب افتاده دوره قاعدگیت

1 Likes

احتمالش خیلی کمه چون اصن دخولی صورت نگرفته
شمااگه استرس داشته باشید تو تاخیر پریودتون اثر داره ها

1 Likes

سلام عزیزم خوش اومدی ب مامی گپ
نه عزیزم احتمالش خیلی کمه
عقب افتادن پریودیت هم ممکنه بخاطر استرس باشه
دمنوشی چیزی درست کن بخور

1 Likes

عزیزم احتمالش کمه و استرس خودش باعث تاخیر میشه ولی ی نصیحت ک دوران نامزدی اصلا دوبار پشت سر هم رابطه نداشته باشین چون واسه بار دوم پیشاب حاوی اسپرم و این خطرناک …اصلا نگران نباش پریود میشی

خدا از دهنت بشنوه :pleading_face::pray:t2:

1 Likes

نه همچین امکانی وجود نداره
الکی به خودت استرس نده
خیالت راحت

احتمال که نداره ولی بازم شک داری دو روز گذشته بی بی چک نشون میده میتونی تست کنی

دوست عزیز تو رابطه بدون دخول احتمال بارداری خیلی خیلی کم هستش.احتمالا به خاطر استرس عقب افتاده پریودتون میتونین محض اطمینان از بی بی چک استفاده کنین

1 Likes

آزمایش خون برم مشخص میشه بعد ۲هفته ع رابطه؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.