دورهمی مامانای مرداد99 《گپ4》

سلام عزیزم احتمالا برای دندونه ولی حواست باشه کولر روشن میکنی لباس خوب براش بپوش شکمش سرما نگیره.میوه بهش نده.فعلا سوپ ساده بهش بده سیب زمینی و مرغ و برنج بذار شکمش از شلی در بیاد.قطره آهنشم واسه 3 شب قطع کن

الان یک ماه ک قطع کردم قطره آهن و چیز سفت میدم دندونش طول کشید دندان بالا و پایین زود در. اومد

1 Likes

یه چکاپ ببرش عزیزم.قطره رو کلا قطع نکن ان شاالله زودی خوبشه.رستا فقط دوتا دندون پایین در آورده ولی لثه بالاش خیلی میخاره

دکتر بردمش اما گاهی باز دفعات پی پی تغییر میکنه

سلام

1 Likes

مامانا کوچولوهاتون بدون کمک سرپا می ایستن ؟

2 Likes

دخترمن یازده ماه رو تموم کرد
دستام رو ازش ول میکنم دو سه ثانیه وامیسه

1 Likes

اره پسر من یه چند ثانیه بعدش خودش می افته

2 Likes

ماشاالله :heart_eyes:
واسه من به چیزی تکیه بده وامیسه بدون کمک نه :frowning:

1 Likes

سلام عزیزم خوبی؟دختر گلمون خوبه؟رستا چند قدم راه میره

2 Likes

بچه ها باهم فرق دارن ولی احساس میکنم دیر شده واسه دخترم :pensive:

1 Likes

:kissing_heart:مرسی گلم
اره بدون کمک خیلی نمیتونه شاید در حد هفت هشت ثانیه

2 Likes

سلام خوبیم شکر خدا شما و رستا خوبید
جونم ماشاالله بهش‌

1 Likes

نه عزیزم دیر نشده.زن عموی همسرم تعریف میکنه میگه بچهاش 1سال و 13 روز و 1 سال و 3 روز راه افتادن.نوه عموی همسرمم 31 این ماه یعنی فردا یسالش میشه تازه 4 دست و پا شده

1 Likes

فداتشم عزیزم ماهم خوبیم شکر

1 Likes

کاره خاصی کردین شما
دخترمن زیادزمین نیست همش بغلمه نمیدونم شاید اونم تاثیر داشته که

1 Likes

عزیزم عروسک یا چیزایی که دوسداره رو تو دستت بگیر تشویقش کن بیاد بگیره.یا دستاشو بگیر جلوش واستا کم کم کمش کن راه بره ترسش بریزه

1 Likes

دوست داشتم تا تولدش چند قدم برداره کلیپ درست کنیم اونم که خانم اصلا نمی تونه بایسته :sweat_smile:🥲

1 Likes

عزیزم هنوز یماه وقت دارین ان شاالله تا اون موقع راه میوفته سرپا بشن زیاد طول نمیکشه راه بیوفته

1 Likes

فکر کنم دختر منم مثله اینایی که گفتی بعد تولد یه حرکتی بزنه :grin:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.