دورهمی مامانای مرداد99 《گپ4》

درز پیشونیش کجاست؟والا مال دختر من فقط روی سرش هست هنوز بازه

ولی پشت سرش کامل بسته شده چون کل دوتا هست ملاج یکی روی سر یکی پشت سر که پشت سر سه تا چهارماهگی باید بسته بشه ولی روی سر از نه ماهگی تا 18 ماهگی من توی نت خوندم دکترشم هر دفعه نگاه میکنه ولی من نپرسیدم ازش

نمیدونم والا وسط پیشونیش .منم تو نت فقط پشت سر و بالاس سر خوندم اما دکتر گفت درز پیشونی یخورده زود بسته شده از ۹ ماهگی تا ۱۸ ماهگی بسته میشه گفتم خوب دختر منم وارد ۹ ماهگی شده دیگه

1 Likes

آره بی اشتها میشن
سرلاک همه مدلی دارم گندم بادام گندم موز مارک نستله
سویق خودم درست میکنم

1 Likes

دکتر یه چیزی خواسته بگه

1 Likes

آره اولین بار بود پیشش میبرد حس کردم هیچی حالیش نیست

1 Likes

مبارکه به به ای جان

1 Likes

نه هنوز

1 Likes

خانما چیکار کنم دخترم وزن بگیره لپاش آب شده :pensive:

لطفا میشه یه نمونه از برنامه ی غذای بچتون رو بگید مثلا یه روز از صبح تا شب چیا میدین بهش :pray::pray:

سلام سویق رو چطور درست میکنی؟؟
بنظرت سویق تو رشدشون تاثیر داره؟

سلام خوبین؟نینیا خوبن؟؟
بچها کیا ب نینیشون سویق میدن؟؟بنظرتون تو رشدشون تاثیر داره؟

1 Likes

من.تازه خریدم یعنی سفارش دادم نمیدونم تعریفشو شنیدم

1 Likes

به منم بگین من که دخترم 7200 هستش اصلا غذا نمیخوره الان هم چون انتی بیوتیک میخوره معده اش شل کار میکنه:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:دیگه واقعا موندم چیکار کنم

1 Likes

از چه پیجی گرفتی وچه سویقی؟

وااای پسر منم خیلی از روزا تو هیچ وعده ای هیچی نمیخوره،وقتیم بخوره خیلییییی کمممممم میخوره،اینقدم غذاهای متنوع میپزم از روشای مختلف استفاده میکنم ک بخوره ولی فعلا ک موفق نشدم زیاد،هروقت خودش بخواد یچی میخوره مثلا الان دو سه باره هندونه میدم میخوره ولی با غذا رفیق نیس،موندم چیکا کنم دیگ

به خدا منم هر چی بقیه میگن من میدم ولی اصلا نمیخوره

والا خواهرم.سفارش داده امروز میارن عکسشو میگیرم میفرستم برات

سلام ماماناي گل
ني ني هاي نازتون چطورن؟
ماماناااا من تا الان شير خشك ندادم به بچه م و از پنج شش ماهگي به بعد هم شير خودم و هم غذا بهش ميدم
ميخوام فرني درست كنم براش و شير خشك بريزم توش
بنظرتون چه شيرخشكي خوبه؟
كه اذيت نشه بچه

1 Likes

:pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.