دورهمی مامانای مرداد99《گپ 5》

ممنون عزیزم همچنین.شبخوش عزیزم

1 Likes

راستی می خاستم بگمعکس بچه ها رو بفرستیم

1 Likes

از سایت خارج شدم یادم افتاد :face_with_hand_over_mouth:

1 Likes

اومدی خبرم کن عزیزم

1 Likes

عزیزم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: خدا حفظش کنه گل دخترت و نازی:cherry_blossom:

:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom: برای منم کم حرف میزنه

گفتم ببینم بقیه در چه وضعی هستن

1 Likes

قربونت هم چنین بچه های شما رو :heavy_heart_exclamation::heavy_heart_exclamation:

2 Likes

هستی عزیزم؟

1 Likes

![Screen

پناه هیچ وقت از ۱۲۰ تا بیشتر شیر نخورد بعد یکسالگی هم خودش کلا شیرو نخورد

1 Likes

دقیقا به نظر منم سخترین کارم از پستونک گرفتن باشه

1 Likes

بچه ها شما دندان آسیاب کامل در آوردن بچه هاتون دختر من خیییییلی بهانه گیر شد جیغ میزنم بد قلق شده

1 Likes

ای جانم عزیزم.کلا کم شیرن بچهامون

1 Likes

آخ آخ آره.خیلی وابستن

سلام عزیزم رستا 4 آسیاب رو باهم تقریبا در آورد کلی اذیت شد.الان داره نیش در میاره.کلا نیش مونده و 4 دندون آخری

1 Likes

سلام چطورین فسقل ها چطورن مامان من میگه بهش دستشویی رویاد بده تاعید ولی مادرشوهرمم میگه بزار تابستون بازش کن ببر کوچه وگرنه خونتوکثیف میکنه حرص میخوری

سارینا هم سه تا آسیاب در اومده فقط یکی هنوز تاول ولی خیلی لجبازی می‌کنه وحشتناک نمیدونم واقعا مال دندان یا سنش الان واسه نیش اذیت؟اون آخری که فکر نکنم الان در بیارن

الان سر پا کن تمرین کن باهاش گاهی ولی خب بچه الان قدر اختیار دستشویی کامل بلد نیست یعنی اراده کنترل ادرار دکتر سارینا گفت از دو سالگی زود که پوشاک نکنی من گاهی باز میزارم بعد میرم تمرین میکنم باهاش میگم جیش کن

1 Likes

اره سخته خداکنه زودبگن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.