دورهمی مامانای مرداد99《گپ 5》

سلام

2 Likes

چون دور و برم بچه زیاد نیست از طرفی هم با وجود کرونا اونایی که هستنم زیاد نمیبینم
حداقل اینجا کمی متوجه میشم که دخترم نسبت به هم سن هاش چجوره وگرنه که کاری هم برنمیاد ازم چه جلو باشه چه عقب تر از بقیه
کلا آدم ها همه منحصربه فردن و فرق دارن باهم ،همینم قشنگشون میکنه
ان شاالله زودتر خوب شه سارینا جون :heart:

1 Likes

سلام خوش اومدی

1 Likes

دقیقا خیلی خوبه که ما همه همدیگه را داریم تو این گروه انشاالله همیشه سلامتی باشه واسه همه بچه ها

2 Likes

آمین عزیزم

1 Likes

سلام خوبی خانومی

1 Likes

سارینا یک بار واسه استفراغ یک بار واسه اسهال بردم دکتر خداراشکر خوب شد الان آبریزش یکم سرفه داره همسرم میگ خوب میشه خودش گریه کرد زیر سرم مال اون حالا شربت سرماخوردگی هم دادم موندم چیکار کنم

1 Likes

سلام عزیزم
هوا گرم و سرد میشه فک کنم از اونه دختره من دماغش کیپ شده
اگه علائم دیگه نداره و حالش خوبه همونطوره که همسرت میگه
نگران نباش یکی دو روز ببین قطع شدن دیگه دکتر نبر واسه سرفه هم نشاسته بده بهش خوب میشه
ان شاالله

اره عزیزم فقط آبریزش داره گاهی سرفه آخه زیر سرم خیلی جیغ کشید طفل معصوم کلی ترسید و گریه کرد

1 Likes

اره امروز صبح بهش دادم نشاسته دو روز هم شربت سرماخوردگی دادم

1 Likes

دیشب یکم دیفن هیدرامین هم بهش دادم

1 Likes

این ماه ما سه بار بچه را بردیم دکتر یک بار گرفتگی بینی داشت بردم یک بار یهو صبح بلند شد بی دلیل بالا آورد سرم زد خوب شد فرداش اسهال شد خیلی اذیت شد حالا باز آبریزش همسرم میگ دکتر نبر دیگه بچه چقدر دارو بخور چیزی نیست مال فصل خوب میشه آخه من میترسم از عفونت

1 Likes

آخی :cry: چقدر سخته بچه مریض شع
همون دارو ها خوبن
ان شاالله زود خوب شه

مرسی عزیزم انشاالله خیلی هفته سختی داشتم

2 Likes

بچه من اگه مریض شه دیگه هیجی ازش نمی مونه
چون خیلی بدغذاس
دو روز خوب میشه غذا خوب میخوره دوباره بد غذا میشه دشمنِ گوشته اصن نمیخاد غذا جَویدَنی بخوره
هنوز فرنی میدم بچه جون نداره راه بره شُله

عزیزم سوپ را واسش با گوشکوب برقی له له کن منم واسش مولینکس میکنم آخه بخوای حساب کنی هر چی له تر باشه هم بهتر

دختر منم چند. ماه افتاده تو مریض شدن تا جون میگیره مریض میشه انگار هر چی من حساس تر باشم بدتر اینقدر بهش توجه میکنم خودما فراموش کردم ولی باز خانوم مریض میشه

همه این کارا رو کردم طعم های مختلف غذاهای مختلف … فایده نداره
یه مدت بهتر شده بود الان داره دندون آسیاب در میاره
دراومده بقیش داره در میاد
نوک سینم همیشه زخمه انقدر که گاز میگیره ،بهش نمیدم داره خشک میشه سینم
مُشت تو صورت خودش میزنه
هر روز صبح ساعت ۷ از گشنگی بیدار میشه
دیوونم کرده

1 Likes

عزیزم بزار خودش هر وقت خاست میل داشت بخوره اذیتش نکن

ای خدا از دست این دندان ها داغون شدن دختر منم گاز میگیره پماد بزن شبا که خاب خیلی موثر واسه زخم مال من یک مدت خون میومد پماد میزدم شبا

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.