دورهمی مامانای دوقلووویی

سلام عزیزم برو تو نت بزن هدیه بیت رهبری یکی از زبون خودت بگو یکی هم با گوشی شوهرت با زبون شوهرت با یبار جواب نمیدن

اگه با دارو حامله شدی اونم بگو

ای جااااانم، خدا حفظشون کنه، ان شاءالله زیر سایه ی خودتون بزرگ بشن:heart::heart::heart::heart::heart:
اگه میشه عکس بفرست

سلام خانما خوبین من دوهفته پیش تو۳۵ هفتگی اورژانسی سزارین شدم۸ روز دوقلو ها رفتن تو دستگاه تا ریه شون کامل شد بعد ۸ روز خدا روشکر مرخص شدن،خیلی خیلی اذیت شدم سخت گذشت،انشااله شماها سر وقت خودتون زایمان کنین

2 Likes

خدا حفظشون کنه، ان شاءالله زیر سایه ی خودتون بزرگ بشن:heart::heart::heart::heart:

1 Likes

وزنشون چند بود عزیزم؟

1 Likes

ممنون فدات،۱۹۰۰،۲۵0۰،بودن خیلی ریزن،الانم زردی دارن،تو این ۲۰ روز خیلی اذیت شدم،برا بچه هام دعا کنین سالم سلامت باشن

1 Likes

اونیم که 2500 بود رفت تو دستگاه؟
ان شاءالله که خدا خودش نگهدارشون باشه، خودش بهمون بخشیده خودشم کمکمون میکنه که سالم و سلامت باشن و زود بزرگ بشن

1 Likes

واسه زردی شون سعی کن زیاد لباس تنشون نکنی و قطره ی بیلی ناستر(اگه اشتباه نکرده باشم) بده بهشون.

1 Likes

ممنون فدات آره دوتاشون رفتن دستگاه،خدا ب همه مون کمک کنه

1 Likes

اسمشونو چی گذاشتی؟

1 Likes

سلام عزیزم خداروشکر بد نیستن مشکل تنفسی دارن هنوز اکسیژن بهشون وصله

2 Likes

خداروشکر که مرخص شدن خدا حفظشون کنه برات انشاالله …من امروز ۴۳ روز تو بیمارستانم توروخدا دعا کنین زود حال بچه هام خوب بشه بریم خونه خیلی سخت میگذره این روزا

2 Likes

سلام مامانا حالتون خوبه؟؟؟
خداروشکر انگار همه زایمان کردن بسلامتی

1 Likes

انشالله بسلامتی بغلشون کنی و ببری خونتون

1 Likes

ممنونم انشاالله خدابچه های همه رو حفظ کنه انشاالله هیچ مادری زایمان زودرس نداشته باشه از روزی که ترخیص شدم از بیمارستان توبیمارستانم پیش بچه ها واقعا خیلی سخت گذشت واسم خدا توانشو بهم بده دیگه بریدم به خدا دارم دیونه میشم اینقد گریه کردم از بیمارستان به اون بیمارستان بچه هام مشکل چشم داشتن داشتن اومدیم بیمارستان امام حسین توتهران عمل کردن براشون الانم ۱۶روز توتهرانم

4 Likes

:pensive::pensive:تفلی بچه هام همه جاشون سوراخ سوراخ شده هر روز آزمایش هر روز سرم …اونم یکیم کم خونی داره تا الان چند بار بهش خون تزریق کردن.خدایا خودت بچه های منو شفا بده

1 Likes

ان شاءالله که زود زود خوب میشن و به سلامتی ترخیص میشن

3 Likes

عزیزم ناراحت نباش خدا بزرگه، بچه های منم کم کاری تیروئید دارن تا حالا کلی آزمایش ازشون گرفتن

2 Likes

چقدر سختی کشیدی:pleading_face:

انشالله به زودی مرخص بشن و بیاری خونه و استراحت کنید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.