دورهمی مامانای دوقلووویی

خدا رو شکر بچه هات خوبن،
ب خودت سخت نگیر این روزا میگذره،دلت برا این روزا تنگ میشه،خدا حفظ شون کنه،واقعا دست تنها نگه داری از دوتا بچه سخته

1 Likes

بسلامتی عزیزم،ب امید خدا بچه هاتو سالم سلامت بغل کنی،منم برا۳۸ هفته برام نوبت سزارین زده،الان ۳۵ هفته م

1 Likes

منم وقتی حرف میزنم نفس نفس میزنم:laughing::sweat_smile::sweat_smile::joy::joy:،نمیتونم حرفمو کامل بزنم،تنگی نفس میگیرم، چند روزه کشاله رانم،دوطرف درد میکنه،همش ب خودم دلداری میدم ۲۰ روز دیگه مونده تحمل کن

منم تو فکرشونم،فکر کنم آوا،تو۳۳ هفته زایمان کرده،فعلا خبر دیگه ی ازش ندارم

خانما بیشتر اونایی که تو این گروه بودن،تو واتساپ یه گروه جدید زدن،منم عضو کردن،شمام هر کدوم عضو نیستین بیاین واتساپ،اونجا بهتره

سلام بله سزارین شدم درست وقتی که دکتر داده بود رفتم بیمارستان اونجا کیسه اب هام ترکید و تا دکتر بیاد درد کشیدم

2 Likes

خداروشکر دوقلوهام با خودم مرخص شدن

3 Likes

سلام،خدا روشکر بسلامت فارغ شدی،
قدم نو رسیده مبارک،خوش ب سعادتت،برا منم دعا کن این ۲۰ روزم بسلامت بگذره

3 Likes

خدا روشکر:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:خدا برات حفظ شون کنه
عزیزم اگه دوس داشتی بگو وزنشون الان چقدره، من همش برا وزن بچه هام نگرانم،میخوام بدونم تا۳۷ هفته چقدر میشن

2 Likes

مرسی دوستان بابت تبریک انشالله شماهم بسلامتی فارغ بشید

2 Likes

به به بسلااااااامتی مباااااارک باشه
انشالا زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشن
خداروشکر که با خودت مرخص شدن :heart_eyes::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

ایجااانم بسلاااامتی براهمگی خیلی خوووش حال شدم همون اونااایی تاالان خوب پیش رفتن وسالم وسلامت بدنیا اوردن فسقلیاشون و خودشونم مشکلی ندارن خداروشکرررر و هم اون کسایی که توانستن تااینمدت بارداریشون بدون مشکل باش انشالاااا از این به بعدش هم سلامت باشن و نی نی هاشون وبغل بگیرن الهی آمینننن…انشالااا منم تا یک شنبه بتوانم راحت زایمان کنمم وبه شما خبر خوش بدم خیلی دوستتون دارم خواهریااااا:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

3 Likes

ممنون فدات،انشااله بسلامتی فارغ میشی:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

عزیزم به سلامتی فارغ شدی؟

سلام عزیزم خوبی؟
حال بچه هات چطوره؟

1 Likes

سلام دوستان خوبین منم یک شنبه بیستم شهریور دوتا وروجکم بدنیا امدن وزنشون 3050 با2900بود خداروشکر مشکلی نداشتن روز بعد هم سه تامون مرخص کردن ولی خودم بعد عمل خیلی دردکشیدم واذیت شدم ببخشید دیر هم اطلاع دادم چون حال مساعدی نداشتم

2 Likes

ااااای جاااااانم ، مباااارک باشه قدمشون پر از خیر و برکت
خداروشکر خدارو هزاران مرتبه شکر
خیلی خوشحال شدم
فکر کنم همگی زایمان کردین فقط مونده من :upside_down_face:
الان ۲۷ هفته و ۳ روزم

1 Likes

معصومه جان عزیزم همینطور منتظرتم
بیا یه خبری بده
انشالا که همه چی خوب باشه
@Masomeh

انشالااا تو هم بسلامتی به همین زودیا وسروقتش نی نی ها گوگولیت وصحیح وسالم بغل میگیری گلم

سلام بچه ها میگم برا ثبت نام بیت رهبری مسیرش ومیشه بگین برام خواهشاااا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.