دوباره سقط کردم یا نه؟

سلام من مهر سقط داشتم ۱۰آبان پری شودم که بعدش علایم بارداری داشتم حالا ۱۳هم یعنی دیروز پری شودم ولی خونریزی خیلی قلیز زیاده وتیره به همراه لخته های خون ممکنه این از بقایای سقط قبلی باشه یا خدای نکرده دباره سقط دارم

1 Likes

سلام عزیزم،خانم حکیمی نیستش رفته برای مسابقات باید صبر کنی خجسته جون بیاد،ولی اگه خیلی نگرانی و میخوای زودتر جواب بگیری با شماره مشاوره تماس بگیر،اونا خیلی راحتر کمکت میکنن

2 Likes

اخه تلفن ثابت ندارم کسی دیگی نیس جواب بده

1 Likes

نه عزیزم… بعد سقط تا دو سه ماه لخته اومدن عادیه… منم همین جوری بودم…دکتر برای خونریزی به من کپسول مفنامیک اسید 8 ساعته داد… خیلی خوب بود… نگران نباش… اون علائم بارداری هم که میگی داشتی عادیه چون گاهی بتا خیلی دیر میاد پایین… خودتو خیییللللییی تقویت کن

1 Likes

پس نیازی نیست برم دکتر اخه دردشدید ندارم مثل پیرویدی دردم

1 Likes

فاطمه جون خیلی خوب توضیح دادن، آره عزیزم نگران نباش مشکلی نیست، قرص آهن ولی حتما بخور چون خونریزی زیاد داری دچار کم خونی نشی و اینکه 3 تا 6 ماه بعد از سقط نباید بچه دار بشی پس یه راه مناسب برای جلوگیری از بارداری انتخاب کن که خیالت راحت باشه

2 Likes

تشکر مرسی عزیز :bouquet::bouquet:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.