دندون در آوردن

سلام دوستان …دخترم9ماهشه لثه هاش امادن برادندون دراوردن تازه6تاازریشه های فک پایینش بالااومدن امادندوناش درنمیان خیلی داره اذیت میشه بهونه میگیره نق میزنه ازدیروزم خیلی ببخشید عذر میخام اسهال گرفته چیکاکنم زودتردربیاد دیگه کلافه شدم واقعا…اون مسواک انگشتی هاروم نمیذاره بزنم سریع زبونشومانع میکنه تانتونم به لثه هاش بکشم…ممنون میشم راهنماییم کنین

عزیزم هویج و پیاز بده دستش
کاری نمیتونی بکنی فقط صبور باش
اگه تب داره و بی قراره یکم استامینفون بهش بده

البته مواظب باش تیکه نکنه یه وقت خدایی نکرده تو گلوش بمونه

پیاز تند نیس اذیت نمیشه؟ :see_no_evil:

پیاز :expressionless::confused:

خانومی اگه دخترت پستونک میخوره بذار چند دقیقه تو یخچال تا خنک بشه بعد بده دخترت.
یا این دندونی ها(شکل ماهی یا هلیکوپتر یا بعضی هاش عاج دارهو جنسش پلاستیکیه) رو که دستگیره داره هم همین کارو کن

هویجم قشنگ بشور و پوستشو بکن بذار با اون سر گرم باشه ، خودتم کنارش بشین و حواست بهش باشه که زبونم لال نکنه تو دهنش. (بیشتر بچه ها میندازن بیرون ، ولی حواست باشه)
اب لیمو شیرینم بگیر با انگشت بمال به لثه هاش میگن لثه رو میترکونه.
کلا باید باحوصله باشی چون دندون در اوردن خیلی سخته.
راستی گلم یه ژل گیاهی کوچولو هست داروخونه داره عکس بچه هم روشه
دکتر دخترم داده بود مبگفت هر وقت کلافه است رو لثه هاش بزنم ، بی حس میکنه و باعث آرامش نینی میشه
اسمش Dentikid barij
امیدوارم راحت بشینه براش

1 Likes

بخاطر همون تندیش سر کننده هست یکم و باعث میشه لثه نرم بشه

2 Likes

من برای پسرم یکی از دوستان عربم که از دبی اومده بود گفت خرما بمال رو لثه اش مالیدم دوروزه دراومد. بعدش دیدم خیلی اذیت میشه براش سریع آش دندونی درست کردم دقیقا روزی که اش پختم دیدم دندونش زده بیرون. براش اش دندونی بپز خیلی موثره. با انگشتتم میتونی لثه اش ماساژ بدی

2 Likes

تب که نداره خداروشکر…پیاز اشکالی نداره؟

پستونک ندادم ازاول بهش…

خیلی ممنونم عزیزممم

نه من به پسرم پیاز میدادم.البته دیگه خیلی تند نباشه

خواهش میکنم گلم. پس همون دندونی و ژل ،فکر کنم کار آمدی داره

ممنونم اسماجون دیروزreplyنمیشد ازت تشکر کنم

خواهش میکنم گلم انشالله که نی نی کوچولوت به زودی دندونش دربیاد تا دیگه اذیت نشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.