دندونم اسیابم لب پر شده

دوتا از دندون های اسیاب پایینم لب پر شده و زبون ک میزنم تیزه انگار ک ته دیگ‌داخلش گیر کرده … بنظرتون برم دکتر میتونه خوشکل واسم درستش کنه یا نیاز هست ک داخلش رو کامل خالی کنن و از اول پر کنن یه کوچولو بیشتر نیست بغل دندونمه…
وای من دندون هر کی دیدم با مواد سیاه پر کردن خعلی ظاهر زشتی داره من اصلا خوشم نمیاد این طوری انگار خجالت میکشم

1 Likes

خعلی دلم میخاد کلا دندونم ببرم سرویس کنم ولی همش میترسم و خدا نکرده بدتر بشه و بهتر نشه

دوتا از دندونامم جرم داره اونم‌میترسم درست کنم… یکی بهم گفت میزنه دندونت لق میکنه اگر جرم گیری کنم

جرم گیری خوبه
گاهی جرما حتی مینای دندونم میخورن باید انجام بشه
دندون لب پرو برو کامل درست کن تا بقیه جاهاش نریخته
مواد سفید هم تازگیا استفاده میکنن ولی مواد نقره ایی همه بنظرم خوبه ته دهانه دیده نمیشه

1 Likes

اره با مواد سیاه پر میکنن ولی بعدش روکش میکنن ک اون سفیده و هزینه ی جدا میگیرن به خاطر همین خیلیا رو کش نمیکنن چون هزینش به اندازه ی عصب کشی و ترمیم هست

مال منم دوتاش همینطوری شده بود با مواد کامپوزیت یا همون سفید درستش کردن

جرم گيرى اصلا ترس نداره من انجام دادم پارسال همين موقع ها بود خيلي عالي ميشه
دندون اسياب رو هم درست كنن مى تونى بگى روش قالب بزارن اصلا مشخص نميشه

ممنون گلم بابت راهنماییت

1 Likes

چقدر شد هزینت عزیزم … دردم داشت؟

من دوتا از دندونام از بچگی ک زیاد اهل مسواک نبودم جرم گرفت همین دوتا مونده پاک نمیشه

1 Likes

الان با مواد سفید مشکلی نداری لک نشده یا میگن جنسش زیاد خوب نیست نسبت به مواد سیاه

خب ترمیمو ک روکش نمیکنن
عصب کشی فقط روکش باید داشته باشه

1 Likes

چرا تازگیا خیلی خوب شدن مواد سفید هم

الهی شکر خدا از زبونت بشنوه

1 Likes

اره ترمیم سفیدشم هستاولی

1 Likes

اره معمولاااا برا دندونای جلو استفاده میشه

1 Likes

خب همون‌دوتا رو جرم گیری میکنه ولی در کل بری دکتر خیلی خوبه من وقتی جرم گیری کردم اصلا فکر نمی کردم انقد خوب باشه بااینکه همیشه مسواک میزدم وای اون عقبا جرم گرفته بودن

من برا بچیگم مونده بود هیچ وقت ن کم شده ن زیاد:pensive::sweat:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.