دمنوش مناسب برای بارداری

دوستان لطفا دمنوش های مفید ومضر برای باردار شدن معرفی کنین

گا گاو زبون، پونه، شلتوک برنج، زعفران، رازیانه و چای سبز ضرر داره نباید بخوری
دم نوش مفید نمیدونم چیه. اما همه رو در حد اعتدال بخور ضرر نداره

زنجبیل رو میدونم خوبه عزیزم

وای من چقدر این ماه چای سبز و دارچین خوردم یعنی همین باعث شده فعالیت بدنم کم شد؟؟؟؟؟
البته روزی یه لیوان ولی حتما دارچینم میریختم که رحمم و گرم نگه دارم

1 Likes

چاي سبز رو بايد حداقل ٢ تا٣ ماه به بارداري مصرفشو قطع كرد باعث ميشه سلول هاي عصبي جنين بعد باردارشدن تشكيل نشه

دارچین برای کسایی که باردار هستن ضرر داره گلم.ولی کسی که باردار نیست میتونه مصرف کنه

من تازه از فردا اقدام دارم.گفتم حتما چای سبز باعث شد فولیکول بالغ زیاد نداشته باشم نیلو جون

1 Likes

عزیزدلم انشالله همونی میشه که میخوای.فکرتو درگیر نکن…دکترم میگه از وقتی فهمیدی بارداری یعنی باید بعضی چیزارو مصرف نکنی ولی قبلش اگه خورده باشی مانعی نداره

1 Likes

خدا کنه هم شما باردار باشیددد و منم این ماه باردار باشم.
نشد ماه بعد میرم ای یو ای مث شما.
شما میدونید ضخامت اندومتر B یعنی چنده عددش؟

1 Likes

انشالله خدا دل جفتمون رو شاد کنه.وای یعنی میشه یه روز من و شما باخوشحالی بیایم و به دوستامون بگیم باردار شدیم؟؟؟؟ :cry::cry::cry::pray::pray: نه گلم نمیدونم عددش یعنی چند.فکر کنم تو اینترنت میتونی سرچ کنی :thinking:

1 Likes

وای خدایا اون روز و یعنی میبینم :pray::pray::pray:
ایشالااااا شما تا چند روز دیگه خبر بارداریت و میدی :pray::pray::pray:
هر چی سرچ میکنم نمیگه بی یعنی چی ۴،۵،۶ چنده! یا کمتر از ایناس.

1 Likes

فدای محبتت گلم…انشالله که اون روز رو هرچه زودتر ببینی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: مامی یارای سایت نمیتونن کمک کنن که بدونی عددش یعنی چند؟؟؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.