دمای بدن و زمان تخمک گذاری

من فکر کردم مثلا میشه 90 درصد :star_struck::joy:
اخه خیلیا دیدم 1 ماه دو ماه بعد امپول باردار شدن

1 Likes

اینا همه شانسه عزیزم انشالا شما هم به زودی بارداری میشید

1 Likes

ان شالله همه ماها زود نتیجمونو بگیرم با کمک راهنماییای شما:hugs:

1 Likes

رراستی نیلو جون من دیروز امپول زدم سردرد شدم شدیییییییییییییییییییید
یعنی داشتم می مردم
سابقه میگرن خفیف هم دارم
سه چهار ساعت تحمل کردم دیگه کارم به حالت تهوع رسید یه شیاف دیکلو گذاشتم خوابیدم خوب شدم.
ایرادی داشت شیاف گذاشتم؟

فکر نمی کنم تداخل داشته باشه

ضداحقتان‌های بینی

اگر سرما خورده باشید، ممکن است از داروهای ضداحتقان مثل افدرین یا فنیل‌افرین و سایر داروهای ضداحتقان برای غلبه بر گرفتگی بینی استفاده کنید. این داروها کار خود را با جلوگیری از تولید ترشحات مخاطی در بدن انجام می‌دهند و این جلوگیری شامل ترشحات دهانۀ رحم نیز می‌شود. اسپرم نیازمند ترشحات دهانۀ رحم است تا هنگام حرکت به سوی رحم برای بارور کردن تخمک توسط این مخاط محافظت شود. این ترشحات همچنین حرکت اسپرم را به سمت رحم آسان‌تر می‌کند و بدون آن ممکن است اسپرم برای رسیدن به تخمک و بارور کردن آن دچار مشکل شود.

ایبوپروفن

ایبوپروفن در شکل‌های مختلف و تحت نام‌های تجاری مختلفی ارائه می‌شود. این دارو می‌تواند حرکت اسپرم در رحم را دشوارتر کند. همچنین این دارو می‌تواند بر دورۀ عادت ماهانه نیز تأثیر بگذارد و مانع تخمک‌گذاری منظم شود. بهتر است در زمان اقدام برای بارداری از مصرف این داروها پرهیز کنید.

کورتون‌ها

این گروه از داروها، صرف نظر از چگونگی مصرف می‌تواند سطح هورمون کورتیزول موجود در بدن را تا حد زیادی تحت تأثیر قرار دهد. کورتون‌ها انواع مختلفی دارد که معمولاً همه در سطح کورتیزول طبیعی بدن تأثیر می‌گذارد و این تغییر می‌تواند دوره‌های عادت ماهانه و تخمک‌گذاری را تحت تأثیر قرار دهد. از داروهای کورتونی می‌توان بتامتازون و دگزامتازون را نام برد. اگرچه معمولاً مصرف این داروها در یک دورۀ کوتاه مشکلی ایجاد نمی‌کند، اما مصرف آنها در طولانی‌مدت می‌تواند مانع از باردار شدن شما شود. اگر در تلاش برای باردار شدن هستید، باید در مورد مصرف این داروها نیز با پزشک خود صحبت کنید.

دیکلوفناک از خانواده ایبوبروفنه؟ :sleepy::sweat::disappointed_relieved:

نه عزیزم نیست

بچها میشه کسایی ک مشکل تنبلی تخمدان ندارن ازاین داروها بخورن احتمال دوقلو زایی افزایش پیدا کنه؟

عزیزم اگر مشکلی ندارید به هیچ عنوان نباید این کارو بکنید چون خیلی مضره، این داروها احتمال دوقلویی رو افزایش میدن اما در صورتی که شما در خانواده سابقه دوقلویی نداشته باشید احتمالش خیلی کمه.
حتی دوقلویی هم برای شما مضره و پر از خطره. دوقلویی یکی از عوارض بارداری محسوب میشه

سلام خانوم حکیمی پریروز رفتم سونو دکتر گفت امپولاهیچ تاثیری مداشته یا تقلبی بوده یا سرمایششورعایت نکردن یه فولیکول کوچولو سمت چپم داشتم
دوباره 3تاامپول منوپور بهم دادن خیلی هم گرون بود160هزارتومن
امروز اخریشه
فقط امروز صبح یه جهش خیلی زیاد تو دمای بدنم داشتم 36.8بود قبلا 35تانهایتش36.1بود
بنظرتون اثرکرده امپوله

1 Likes

یه سوال دیگه اینکه ساعتم که زنگ زد مجبور شدم بشینم تو تخت خم شم گوشیمو خانوش کنم
گفتم شاید این یک ثانیه دمای بدنمو ببره بالاشد36.8
بعدپاشدم مسواک زدم دستشویی و وضوگرفتم ونمازکه خوندم دمای مجدد گرفتم شد36.1میشه همچین چیزی؟؟؟؟؟؟؟

1 Likes

مگه قبل امپول سونو نکرد که ببینه اصن فولیکولداری یا نه؟
من شنیدم اول قرص بعد سونو اگه فولیکول بالای 15 باشه امپول باید بزنی

سلام
اره عزیزم
من خوندم که دمای بدن رو تو رختخواب قبل بلند شدن باید اندازه گرفت

امپول اولیه سونونمیخواد برای بالغ شدن فولیکوله بعدش سونو اگه فولیکول خوب بود امپول hmgمیدن برای پاره شدن فولیکول و ازادسازی
من امپول اولیه که زدم hcg بود برای تحریک بالغ شدن
خدا لعنتشون کنه امپولاشون تقلبی بود دکتر گفت حتی یه ذره هم اثر نکرده
مجبور شد سه تا امپول دیگه بهم بده که خیلی هم گرون بود از همون روز سونوگفت سریع تا3روز بزنم دوباره شنبه برم ببینم بالغ شده یا نه:pensive::sob:

اره درسته شبای قبل ساعت کنارم بود خاموش میکردم اما صبح مجبور شدم بشینم تو تخت تا دیتم به ساعت برسه اخه توشارژ بود

1 Likes

چه جالب من یهچیز دیگه شنیدم.
اتفاقا خود دکترم هم طبق شنیده هام تجویز کرده
به من کلومفن داد شب 5 تا 10 شبی 2 تا . گفت 11 تا 13 بیا سونو.روز 12 رفتم دید دو تا تخمک ساختم بالغ بود بعد گفت تخمک ک ساختی حالا امپول hcg میدم دو تا 5000 که تخمکای بالغت ازاد شن.از فردا عصرش نزدیکی کن

موارد مصرف آمپول اچ سی جی

در درمان ناباروری ناشی از بی کفایتی عملکرد هیپوفیز در مردان و نیز نازایی در خانمها، به تنهایی و یا در ترکیب با منوتروپینها (HMG) یا کلومیفن استفاده می‌شود. اچ سی جی برای القای تخمک گذاری و درمان ناباروری زنان کاربرد دارد و در مردان مقدار اسپرم را افزایش میدهد.

تزریق امپول hcg برای باردار شدن و درمان ناباروری نقش مهمی دارد. این هورمون در زنان، زمانی که تخمک گذاری با مشکل رو به رو است، استفاده می شود. گنادوتروپین، یک ترکیب عمومی در جفت انسان (HCG) است HCG .یک هورمون پلی پیتیدی است که توسط تخم بارور شده، تولید شده است. اچ سی جی به آزاد شدن تخمک سالم تر و قویتر از تخمدان ها کمک میکند.

. آمپول آچ سی جی کمک میکند تا تمام فولیکولهای بالغ شده که
به واسطه کلومیفن مصرفی ایجاد شده اند باز شده و احتمال باروری بیشتر شود و همچنین احتمال
کیستیک شدن این فولیکولها از بین برود .

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.