دمای بدن و زمان تخمک گذاری

سلام چجوری میشه مشخص کرد زمان تخمک گذاری کی هست اینترنت درست توضیح نداده
من ساع6صبح دمای بدنم رو یادداشت میکنم5روزه هرروز یه عدده از 35 تا 36 فعلا متغیر بوده

سلام عزیزم
چند راه برای تشخیص تخمک گذاری وجود داره
یکی همین دمای بدن هست که روز تخمک گذاری خیلی کم افزایش پیدا می کنه مثلا نیم درجه بیشتر از روزهای دیگه میشه
یکی علائم تخمک گذاری هست مثل ترشحاتی که مثل سفیده تخم مرغ خام بی رنگ و کشدار هستن یا درد تخمدان یا لکه بینی
یک راه استفاده از کیت تخمک گذاری هست که وقتی دو خط پررنگ روش ظاهر بشه یعنی 12 تا 36 ساعت بعد تخمک آزاد میشه
یک راه انجام سونوگرافی سریالی هست
استفاده از ماشین حساب تخمک گذاری هم می تونه به شما کمک کنه :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator
ماشین حساب برای قاعدگی نامنظم :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

1 Likes

تخمک گذاری من رو حساب کتاب نیست😂اخه تنبلی دارم
بعدم خوندم نوشته بودید استفاده از داروها نمیشه کیت بزاری
من دارم دارو میگیرم هم قرص لتروزول خوردم هفته پیش الانم سه دوز hcgزدم ماشین حساب بهم گفته کی هست اما گفتم یه کمکی کنارش داشته باشم مثه دمای بدن
ولی چرا دمای بدنم انقدر متغیره

بله درسته از کیت نمی تونید استفاده کنید اما باید حتما سونوگرافی انجام بدید تا ببینیم این داروها اثر داشته یا نه یعنی فولیکول بالغ دارید یا نه
از چه دماسنجی استفاده می کنید؟

امروز اخرین دوزش رو زدم فرداگفته برم سونوبشم احتمالا مثله ماه قبل یه امپول دیگه بده
از دماسنج دیجیتالی زیربغلی

1 Likes

انشالا که این ماه نتیجه بگیرید
خوبه فعلا هر روز دما سنج رو بذارید تا ببینیم چی میشه

ممنون از پاسخ گوییتون
فقط دماسنج رو چجوری چک کنم
ماشین حساب بهم گفته 29 تا1بهمن زمان تخمک گذاریمه
روز تخمک گذاری از همه روزا باید بالاتر باشه؟

خواهش می کنم
بله عزیزم باید بیشتر باشه حدود نیم درجه

:kissing_heart::heart:ممنون بازم

1 Likes

نیلوفر جون من این ماه کلومفن خوردم رفتم سونو دکتر گفت دو تا تخمک خوب ساختی دو تا امپول داد امروز بزنم وگفت از فردا شب نزدیکی کنم.با توجه به اینکه تخمک بالغ و خوب ساختم با ایان امپول 100% تخمک ازاد میشه یا باز احتمالات وجود داره؟

نیلوفرجون من اوایل دکتر بهم کلومیفنداد مصرف میکردم سونوهم که دادم تخمک داشتم امپولم زدم اما قسمت نشد
شما بزن انشالله اگه صلاحت باشه و خدابخواد میشه
هرچی خدابخواد همون میشه
اینا فقط وسیلن

1 Likes

دیگع امپولو نمیزنی؟

این ماه قرصامو عوض کرد جواب نداد کلومیفن لتروزول نوشت اول یه قرص با یه امپول hcg بعدشم mcgجواب نداد این ماه دوتا قرص بهم داده با سه تا امپول که فرداباید سونوبشم اگه تخمک خوب داشتم امپول بعدی رو به و اقدام کنم ببینم چی میشه

ان شالله همی نماه نتیجه میگیری به هوای نتیجه گرفتن تو منم امیدوار میشم و نتیجه میگیرم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

:kissing_smiling_eyes:انشالله عزیزم
هرچی صلاح خدا باشه
به زور ازش نمیخوام اگه صلاح بدونه خودش میده فقط رو حساب اینکه گفته از تو حرکت از من برکت دارم دارومصرف میکنم
تو هم انشالله خبر بارداریتو بزاری تو گروه خوشحالم کنی:baby::baby_bottle::baby_bottle:

1 Likes

ان شالله هممون باهم خدا دامنمونو سبز کنه :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

:blush::smile:انشالله:four_leaf_clover::rose:

بله آزاد میشه اما ممکنه بارداری اتفاق نیفته چون احتمال بارداری در هر ماه فقط 25 درصده
استرس نداشته باشید و فقط از رابطه تون لذت ببرید

1 Likes

من فکر کردم این امپول احتمالشو بالا میبره :disappointed_relieved:

عزیزم اگر آمپول رو نزنید احتمال مثلا 5 درصده وقتی آمپول رو می زنید به 25 درصد میرسه پس درست فکر کردید احتمال رو بالا میبره. در شرایط مطلوب احتمال بارداری برای یک زوج سالم 25 درصده
فقط نداشتن استرس می تونه به شما کمک کنه که از تمام این 25 درصد شانس تون استفاده کنید

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.