دمای بدنم خیلی بالاست، باردارم؟؟

سلام بچه ها.من تازه واردم منم تنبلی تخمدان دارم ۷ ساله خونه دارم و حامله نشدم از همون اولم اقدام کردم ولی نشد هر بار دکتر رفتم دیگه ادامه ندادم.الانم چند ماهه دیگه بیخیال شدم و دیگه اصراری به این موضوع نداشتم.از پارسال دیگه هیچ دارویی مصرف نکردم و الانم نزدیک به ۴ ماهه که خیلی شدید ورزش میکنم.پریودیام اصلا منظم نیست قبلا خیلی طولانی میشد اما الان تقریبا یه ساله که نهایتا هر ۵۰ روز پریود میشم یعنی خیلی بهتر شده.الانم چند روزه که سینه هام خیلی درد میکنه فشارم پایین سرم سبکه.انقد احساس خستگی میکنم که یه هفته اس باشگاه نرفتم و علایم پریودی رو دارم و هر لحظه حس میکنم میخواد بیاد ولی نمیشم.دمای بدنم خیلی بالاست مخصوصا شبا طوری ک اصلا اروم و قرار ندارم و سرگیجه هم دارم.با وجود مشکلاتی ک داشتم احتمال بارداری هست؟

1 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
بله احتمال بارداری هست. اگر فکر می کنید از موعد قاعدگی تون گذشته می تونید آزمایش خون بدید. اگر نمی دونید موعد قاعدگی تون کی هست بهتره 16 روز بعد از آخرین نزدیکی تون آزمایش بدید

برای تنبلی تخمدان باید زیر نظر پزشک از دارو استفاده کنید عزیزم

من پریودیام اصلا منظم نیست اخرین پریودیم ۲ مرداد بوده یعنی پایانش الان نزدیک دو ماهه چون منظم نیست واسه همین سردر گمم

هرزگاهی میرم دکتر و دارو استفاده میکنم ولی به خاطر یه سری مشکلات نمیتونم ادامه بدم

خیلی ممنونم:heart::heart:

1 Likes

دقیقا علت جواب نگرفتن تون هم همین مسئله هست عزیزم. باید پشت سر هم پیگیری کنید و به موقع آزمایش بدید تا روند درمان درست پیش بره. مثلا پزشک بفهمه که این داروها برای شما مناسب بوده یا نه باید تغییر بده دارو رو. پلی کیستیک مشکل خاصی نیست که نشه باردار شد. همسرتون آزمایش اسپرم دادن؟

من فکر میکنم به خاطر بیخیال شدن و کم شدن استرس و ورزش یه تغییراتی ایجاد شده

بله یکمی ضعیف بود ولی گفتن مشکلی نیست واسه بارداری

1 Likes

بهترین کار همین بی خیالی و نداشتن استرس هست عزیزم. کار بسیار خوبیه که ورزش می کنید تا آخر عمرتون ورزش رو تعطیل نکنید. اما بهتره برای بارداری از دارو استفاده کنید

ان شالله ک بارداری عزیزم
برو ازمایش بده

1 Likes

حتما عزیزم بازم ممنون.فقط میخوام بدونم احتمالش هست باردار باشم یا اینکه با این مشکلات اصلا امکانش نیست بدون دارو؟

مرسی عزیزم ایشالا

1 Likes

امکانش هست عزیزم. هیچی غیر ممکن نیست. آزمایش بدید انشالا خبرای خوش بهمون بدید

مرسی عزیزم ایشالا تو اولین فرصت میرم ازمایش میدم:hugs::hugs::heart_eyes:

1 Likes

منتظریم :rose::blush:

1 Likes

:heart::heart::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:

سلام. دکترم بخاطر کم تحرکی اسپرم شوهرم. و روز تخمک گذاری خودم بهم گفته که روزهای 28و 30 و 1 مهر نزدیکی داشته باشم درصورتی که 28 میشه شب عاشورا. اونوقت گناهی نداره برای این کار???

سلام عزیزم
نمی دونم بهتره به کتاب مرجع تقلیدتون مراجعه کنید

ورزش و رقص اول بارداری ضرر نداره؟؟؟ من تعطیل کردم ورزش رو
گقتم چون توی اقدامم شاید خوب نباشه :thinking:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.