دل نشکنیـــم 😔

خواهرای گلم اومدم ی خواهش کنم از تک تکتون حتی خودم. بیایید بهم قول بدیم تو زندگی دل هیچ کس رو نشکنیم. گاهی حواسمون نیست و حرفی رو میزنیم که شاید منظوری نداشتیم اما دل طرف رو به راحتی ازرده خاطر کردیم.حتما هم نباید از دوستان و اشناها باشه حتی میتونه تواین گروه هم همچین اتفاقی رخ بده. خیلی حواسمون رو جمع کنیم من خودم گاها حرفی رو از سر دلسوزی زدم اما طرفم ازم ناراحت شده. یا برعکس کسی بوده حرفی زده که دلم بد شکسته… دل شکستن تاوان بدی داره خیلی مراقب حرفی که از دهانمون بیرون میاد باشیم. من خیلی وقت نمیکنم چتاتون رو بخونم اما امروز ی چندتا چت رو اتفاقی مطالعه میکردم خیلی ناراحت شدم البته کسی به من حرفی نزد اما از ناراحت شدن خواهر دیگه واقعا دلم میگیره. دوستان گلم همه ما اینجا مثل ی دوست و همدل دور هم جمع شدیم تا درکنار هم به،سوالات و مشکلات همدیگه کمک کنیم یا به هرنحوی به همدیگه دلداری بدیم. خدایی نکرده قصدمون ناراحت کردن یا بد خواستن کسی نیست . قسم میخورم منظورم شخص خاصی نیست و کلی دارم صحبت میکنم .وقتی طعم مرگ رو میچشی حواست رو خیلی جمع میکنی … دل شکستن حق الناس محسوب میشه و امان از اون روزی که با داشتن حق الناس به گردن از این دنیا بریم :pensive::pensive: خوب نظـــــر خواهرای گلم چیه؟؟؟؟؟

9 Likes

من با نظر شما کاملا موافقم .دل شکستن خیلی بده .منم خودم بارها دلم از اطرافیانم شکسته واسه همین همیشه سعی میکنم دل کسی رو نشکونم .حتی یه طعنه ساده میتونه دل آدما رو آزرده کنه پس سعی کنیم باهم خیلی خووب باشیم :blush:

2 Likes

موافقم عزیزم
انشالا بتونیم دل کسی رو نشکنیم و اگر دلمون شکست از کسی سعی کنیم ببخشیم طرفو
ممنون از این که به همه یادآوری کردید :rose::clap:

1 Likes

منم با نظر شما موافقم واقعا آدم باید مراقب حرف زدنش تو هر شرایطی باشه که خدایی نکرده دل کسی شکسته نشه .دل شکوندن خیلی بده مخصوصا اگه به ناحق باشه تاوان باید پس داد .من که همیشه سعی میکنم کسی رو از خودم نرنجونم

2 Likes

منظورتایپیک وهمه حرفارومنه :neutral_face:

ارزوجان قضاوت اصلا کار ماهانیست خواهرم. من کلی صحبت میکنم. شماچرا بخودت گرفتی.من تو تایپک اسن شخص خاصی رو اوردم خواهرم؟؟؟؟؟ اگر تایپک رو کامل خونده باشی اول از خودم گفتم

موافقم،مخصوصا من که جاري هام سیده هستن شانس ما :joy:باید حواسمو جمع کنم ناراحت نشن :joy::joy::joy:

2 Likes

تو تایپیک چیزی نگفتی که آرزو جان

وای من یدونه خواهر زاده دارم کوچیکه سیده هست خیلی اذیتش میکنم البته اونم شلوغه :grin: دوسشم دارم

سیده ها خطرناک هستن سربه سر نزار :joy:

2 Likes

آره زود عصبی میشن منم اعصبانی میکنم :joy:

1 Likes

اومد برم سر به سرش بزارم خونه مامانمیم خیلی شلوغه

شوخی اشکال نداره اذيتش نکن

یدونه چراغ نفتی کوچولو تزئینی پیدا کرده میگه تو نفت بریزین روشنش کنم :expressionless:

چه جلبه :joy::joy::joy:

2 Likes

من که توی مامی گپ سعی میکنم با یه سریا اصلا سر موضوعی بحث نکنم،یا جواب ندم چون توی این چند وقت نشون دادن چه اخلاقی دارن،یا به خودشون میگیرن یا جبهه میگیرن :joy: :joy:

2 Likes

دقیقا :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand: من خودمم میترسم خیلی جواب گپارو نمیدم

منم دقیقا همینجوری شدم،جواب ندی راحتری

1 Likes

مرسی عزیزم.خداییش منم همیشه تو زندگی سعی می کنم هیچ کس و از خودم نرنجونم.

قلبم گرفت ای نازنین نفس دیگه نفس نیست آه این زمین و سرزمین واسم ب جز قفس نیست

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.