دل مردگی بخاطر نتیجه نگرفتن

خانما اینقدر برای بچه سختی کشیدم سوای از زمان انتظار و هزینه و حرف مردم. اون دردایی ک تحمل کردم اون ترسایی ک داشتم اینقدر ک دلم شکست اینقدر ک گریه کردم اینقدر هر سری بازم ناامید شدم دیگه دل مرده شدم ی روزم اگه بچه دار شم اینقدر ک تو این مدت سخت گذشت بهم دیگه خوشحال نمیشم یا حداقل اون قدر ک اون اولا میشدم نمیشم:sob::sob::sob::sob::sob:

1 Likes

اخییی عزیزم نگو اینجوری خدابزرگه توکل به خدا کن ان شاالله درست میشه😘

1 Likes

چن وقته اقدامی

الان نشستم منتظر عکس رنگی دلم گرفته خیلی دارم خودمو کنترل میکنم ک گریه نکنم. راستش دلم برای خودم میسوزه

از تابستون پارسال عزیزم

ان شاالله که به زودی نتیجه میگیری ناامید نباش

2 Likes

ممنون از دلداری و دعای خیر شما خانمای خوش قلب

عزیزم ان شاالله نتیجه میگیری ناراحت نباش💙

1 Likes

منم مثل شمام دیروز ازمایش همسرم گرفتم نگا کردم جالب نبود امروز به دکتر نشون میدم ولی امیدم به خداس

1 Likes

ای خواهر تو با یکسال اقدام اینقدر داغون و ناامید شدی پس من چی بگم که از ذوق و زندگی افتادیم من ۱۲‌ ساله که اقدامم

1 Likes

عزیزم توکلت بخدا باشه منم ماهی که عکس گرفتم باردار شدم فقط ازش بچه سالم بخوا صالح بخوا انشالله که به حق امام زمان دامنت سبز شه واقعا سخته

1 Likes

ممنون از همتون خانمای گل. انشالله همه ی اونایی ک باردارن به خیر و خوشی بگذره این ایام براشون ک اونایی ک مثل من دلشون شکسته خدا ی نگاه بهشون بندازه

2 Likes

عزیزم.دل مرده نباش.منم مثل تو از تابستون پارسال اقدامم.وقتی دلت میگیره به این فکر کن که خدا بهمون بچه میده، فقط باید وقتش برسه.مطمئن باش.میگن نباید چیزی رو به زور از خدا بخوای.اون خودش بیشتر از خودمون حواسش بهمونه

2 Likes

ممنون عزیزم چشم:kissing_heart::kissing_heart:

عزیزم انشاالله به زودی مامان بشی ؟؟؟ چن وقت اقدامی؟؟؟

من از تابستون پارسال عزیزم. ممنون با دعای خیر شما انشالله

عزیزم ان شاءالله در بهترین زمان خدا بهت بچه میده و مطمئنم اون موقع خواهی گفت خدایا شکرت که زودتر بهم ندادیش
ما ادما نمیدونیم که چه خبره
خدا حواسش بهمون هست😇
بچه چیزیه که فقط خود خدا باید بخواد واسمون

درسته عزیزم حق با شما.انشالله خیر تو این باشه ک زودتر دامن ما هم سبز بشه

خب عکس رنگیتون چی شد لوله ها باز بود یا نه ؟

[quote=“u479522, post:6, topic:9528, full:true”]
که
من اگ از اذر ماه 96دارم تلاش میکنم بیاین برای همه دیگ دعوا کنیم منم داغونم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.