دل شکسته ی من

سلام بچه ها خیلی حالم گرفته اس :unamused::pensive:تازه خواهرشوهرای عزیزم باجاریم حرفشون شد پدر شوهر گفت دیگه حق ندارین پاتونو بزارین خوونم مادر شوهرم به من پرید گفت پس اگه دخترام پاشون نزارن خونم شما دوتا عروسا حق ندارین خانواد اتون بیان خونتون میزنم شون من اصلا تو این دعوا کاری نیستم منم جمع کرد خیلی ناراحت شدم آخه من نه مادرم میاد خونم نه پدرم از بچگی ولم کردن فقط خاله هام زنداییم میان چیکاررر کنم؟ خودم همینجور دلم شکسته بود اینم این حرفو زد بدددتررش کرررررد… :pensive:

1 Likes

عزیزم این حرفا پیش میاد
تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن که
دو روز دیگه همه یادشون میره اشتی میکنن باهم
انقد بوده ازین چیزا
نگران نباش
مطمئن باش مادرشوهرت بعدا خودش عذرخواهی میکنه ازت

خب من کاری به اینکارا نداشتم اونم حق نداره اینجور بهم بگه خودش میدون من کلا تو لاک خودم کار به هیچکی ندارم

خوب مگه شما با مادرشوهرت اینا زندگی میکنید؟

نه بالا سرشونم

خب اون عصبی بوده دیگه عزیزم
اون حق نداشته ولی خب تاحالا نشده عصبی بشی و این وسط بی انصافی کنی؟

ای بابا تو با شوهرت صحبت کن به مادر شوهرت چیکار داری بگو من اگه حرفی زده بودم قبول میکردم اما من نه سر پیازم نه ته پیاز اگه خانوادم نیان منم میزارم میرم اونطوری اونم میبینه مشکل حاده دیگه خودش درستش میکنه البته این برای زمانیه که دوست عزیزم گفت اگه چندین روز گذشت و حل نشد نه همین الان

نه چون من اصلا باکسی دعوا نمیکنم که بخوام بی انصافی کنم اتفاقا خواهرشوهرم خیلیم دوستشون دارم تا حالا باهیچکدومشون دعوام نشده من یه چندسالی بچیگیمو پیش اونا گذروندم دخترشون به حساب میام

عزیزم شاید از رو عصبانیت این حرفو زده

خب الحمدلله
خوش به حالت
نعمت بزرگیه که عصبی نمیشی
اما مطمئنم پشیمونه
از رو عصبانیت یه چیزی پرونده
البته میگما کاملا حق داری
نباید میگفت اما خب از دهنش در رفته
خودنو ناراحت نکن عزیزم

1 Likes

نه شوهرمم پشتمو گرفت گفت خانومم چیکار داره آخه بعد بهم گفت تو برو بالا من اصلا با اینکه اینجور باهام حرف زد بازم دلم نمیاد باهاش قهر کنم

1 Likes

منم دوساله ازدواج کردم شوهرم باخانوادم دعواشون شد نمیزاره من برم یا اونا بیان :pensive::pensive:

با شوهرت پس اصلا کاری نداشته باش از پیشنهادم صرف نظرمیکنم :joy::sweat_smile: پس بسپار بهش مطمئن باش درستش میکنه

1 Likes

باش مهم نیست بیخیال ببخشید ناراحتتون کردم

خواهش میکنم هزیزم :kissing_heart::kissing_heart:

همین که شوهرت پشتته یه دنیا می ارزه خودش درستش میکنه نگران نباش

چه بددددنه من نه مادرم میاد خونه ام نه پدر کلا منو فراموش کردن خیلی وقته ازم گذشتن هرکی داره زندگیشو میکن این وسط منم که همیشه حرف می‌شنوم اما زبون ندارم جواب بدم

خداروشکررر فقط شوهرمو دارم همیشه پشتم

1 Likes

ایشالله سایش همیشه بالا سرت باشه حالام اون مهمه غصه چیو میخوری بعدم مگه خواهر شوهرت پیشته بزار خودش اروم بشه خجالت میکشه

1 Likes

:joy::joy::joy:چون میدونه من کاری نیستم تو دعواشون تازه اومد بالا میگه تا حالا ما چرا دعوامون نشده میگه به این میگن دعوای بززرگ:joy::joy::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.