دل درد و كمر درد هفته هشت

سلام دوستان گلم خوبين خسته نباشين
من هفته هشتم هستم از ديروز كمي دل درد و كمر درد دارم بنظرتون خطرناكه؟

سلام عزیزم منم هفته هشتمم و دل درد دارم کمر دردم که خیلی خیلی خیلی زیاد. دکتر ک میگه طبیعیه. بازم ببین اگ خیلی زیاده با دکترت مشورت کن

1 Likes

مرسي عزيزم

قربونت

فقط باید استراحت کنید،کاری نمیشه کرد

1 Likes

سلام عزیزم طبیعیه منم تو کل دوران بارداری مخصوصا این اواخرکلی کمردرد بودم دکترمیگف تولاغری بچت رشد می کنه فشار زیادی رو به کمرت میرسونه…انشالله دوران بارداری تون بی خطر

سلام عزیزم اگه لکه بینی نداشته باشی اشکال نداره

آره فعلا مجبورم

1 Likes

سلام فاطمه جون نه خدارو شكر ندارم

ممنون ارغوان جون:kissing_heart::bouquet:

1 Likes

درد های شبیه به قاعدگی در دوران بارداری شایع هست و نگران کننده نیست چون بالاخره شما باردارید و تغییرات هورمونی در بدن تون زیاده و این تغییرات باعث درد می شه درست انگار قراره پریود بشین
اما شما باید دردها رو بشناسید که اگه علامت خطر بود سریع پیگیری کنید
اگه درد تون مداوم نیست و با استراحت بهتر می شه اصلا لازم نیست نگران بشید فقط کافیه استراحت بیشتری داشته باشید
اگه دردتون دائمی بود و با استراحت هم بهتر نشد یا اگه همراه با لکه بینی یا خونریزی بود حتما سریع باید به پزشک مراجعه کنید

2 Likes

من تا ۱۲ هفتگی تقریبا سر تاریخ هر پریودی این دردا رو حس میکردم حس میکردم که میخواد پری بیاد دیگه کم کم خودش خوب شد اینا همش مال ۳ ماه اوله. وارد ۳ ماه دوم که بشی همه چی خوب میشه خداروشکر

ممنون حنا جون💐

1 Likes

مرسي مارال عزيز💐

خانمای گل من وقتی ب پهلوی راست دراز میکشم اگه بیشتر از ده دقیقه باشه باسنم سمت راست درد میگیره ب حدی ک فک میکنم استخون باسنم ترک برداشته ولی بعد نیم ساعت خوب میشم بنظرتون خطر نداره کمر دردو دارم ولی از درد باسنم میترسم ده هفته بارداریم

خب عزیزم اشکال نداره این دردا طبیعیه

مرسی عزیزم استرسم کم شد

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.