دلیل ۳ بار پریود شدن در یک ماه چیه ؟

سلام دوستان خواهرم هر ماه گاهی دوبار پریود میشه مدتیه اینجوری شده و حالا این ماه ۳ بار پریود شده در یک ماه و گلاب به روتون خونریزی شدید هم میگیرتش دلیلش چی میتونه باشه ؟! رفت دکتر بهش قرص متفورمین داد که هروقت پریودش خوب شد بخوره و بعد پاک شدنش یه عدد قرص متفورمین که خورد باز پریود شد دلیلش چی میتونه باشه ؟!

2 Likes

@taheri

سونو نفرستادنش ؟؟
باید پیگیری کنه بعضیا بخاطر داشتن فیبروم اینا خونریزی زیاد دارن

2 Likes

فیبروم خطرناکه چیز بدیه ؟!

ن دکتره خاک تو سرش سنوش نکرده حالا اومده اینجا بره دکتر بیچاره میگه اصلا نمیتونم سر پا بایستم از بس خونریزی کردم این ماه سرم گیج میره

1 Likes

بگو هرشب قرص اهن بخوره
سونو حتما بره
چجوری بااین حجم از خونریزی سونو نفرستادنش

2 Likes

میگه بهم گفت نیاز نیست سنو و یک بسته کامل متفورمین برام نوشت با مفنامیک اسید نوشت

دوست عزیز فیبروم چیز بدیه خطرناکه آیا ؟!

چی بگم والا
ولی برای اطمینان خودش یه سونو بره

1 Likes

حتمی باید بره بیچیاره خیلی نگرانه میترسه

یه توده هایی داخل رحم هست مثل کیست اینا
عوارضشم خونریزی زیاد
درد شکم و متورم شدنش هست
ولی خب اگه باشه باید درمان شه دیگه
مگه ادمیزاد چقد خون داخل بدنش هست که هر ماه سه بار پریود شه

2 Likes

یه دنیا ممنون عزیزدلم تشکر :kiss::kiss::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

بخاطر تنبلی تخمدان هست سونو بده و آزمایش هورمونی

2 Likes

من تنبلی تخمدان دارم اصلا اینطور نیستم هر دو سه ماه به زور قرص و امپول پریود میشم اونم دو روز
این خانم در ماه سه بار پریود میشه

2 Likes

تنبلی نوعش با هم فرق میکنه خودم یکماه کامل پریود بودم دکتر گفت بخاطر تنیلی تخمدان هست اجازه تخمکگذاری بهت نمیده دارو بهم داد…من تنبلی شدید دارم اما خودم پری میشم

2 Likes

قرص جلوگیری ارژانسی زیاد میخوره ؟

1 Likes

مامان منم این ماه دوبار شد

1 Likes

ن اصلا نمیخوره قرص

دوست عزیز باید‌حتما سونوگرافی و آزمایشات هورمونی‌رو انجام بدین

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.