دلیل ورم پاها در بارداری

دلیل ورم کردن پاها در بارداری بچه من هروقت از خواب بیدار میشم پاها م ورم کرد مثل زمانی که بری مسافرت تو ماشین پاهات چه جور ورم میکنه همین جوری ولی دیگه خود به خود ورم اش کمتر میشه میشه بدونم مشکلی نداره این تو بارداری طبیعی یان

ورم به خاطر نمكه مصرف نمكتو كم كن
اب هم زياددد بخورر

2 Likes

ابجی نمک زیاد استفاده نمیکنم ولی اب چرا خیلی نمیخورم فدات

1 Likes

بخور عزيزم اب زياد بخور مايعات بخور
خيار هم بخور
من الان باورت ميشه فقط تو اب كته ام يه قاشق مربا خوري كوچيك نمك ميزنم همين
بعد ك سن بارداري بيشتر بشه خوب نيست ورم

باشه فدات همین کار میکنم عزیز ممنونم فدات

1 Likes

ازاین اش می ترسیم گردو بشیمممم یه وقتی تو همین دوره بارداری :joy::rofl::smiley:

خخخخ عب نداره باز ميخابه :wink::wink::wink:

بعضیا اره میخوابه ولی بعضیها همون جور میمونن و تکون نمیخورن این جوری خیلی بد که تغییر نکنی بعداززایمان

ديگه بايد ورزش كنيم :sunglasses::rofl::rofl: ك زورمون مياد

1 Likes

همین میگیم خوب بدجوری ن که الان تو دوره هایی بارداری بکلی تنبل میشیم اون موقعه دیگه بدتر به قول شما :smiley::smile:

اون موقع بچه بيشتر وقت ادمو ميگيره
دوستم ميگفت اوايلش ك اصلا وقت نميكرده موهاشو شونه كنه

اره دیگه مخصوصا اگه خودت دست تنها باشی تو خونه و بچه اول ات باشه و چیزی سردرنیاری از بچه داری اون موقعه گریه ات میکنی:smiley::rofl::joy:

خدا كمك ميكنه به قول الهام مادري رو زود ياد ميگيريم

ان شاالله عزیزم :heart_eyes::hugs:

1 Likes

عزیزم ورم بخاطر مصرف بیش از حد نمک هست وقتی نمک زیاد مصرف کنی فشارت میره بالا و موجب ورم پاها میشه اگر اکثر اونایی که فشارخونی هستن رو ببینی یا دستاشون ورم داره یا پاهاشون

1 Likes

عزیزم من نمک استفاده نمیکنم زیاد چیزی که تو غذا بزارم دیگه جدا با غذا بخورم اصلا بدم میاد ازش

تو بارداری کم کم باد میکنی نگران نباش

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: خوب میشی، طبیعیه

تجمع آب و نمک.نمک اصلا مصرف نکن.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.