دلیل عقب افتادن پریودیم چيه؟

سلام، من آخرین پریودیم29 اردیبهشت بود به تجویز دکتر از روز 5پریودی به مدت پنج روز، روزی دو تا قرص کلومفین مصرف کردم، خونریزیم تا روز 12 پریودی ادامه داشت، روز 13و 14 پریودی آمپول hcg زدم و اقدام به بارداری کردم، الان 14روزه که پریودیم عقب افتاده بی بی چک هم منفی شد، روز 1تیر هم آزمایش بتا دادم که1 شد، آیا ممکنه باردار باشم؟؟؟؟
اگه باردار نیستم دلیل عقب افتادن پریودیم چيه؟؟؟
تو رو خدا اگه کسی اطلاع داره کمکم کنه…

1 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
وقتی تا روز 12 سیکل خونریزی داشتید چرا روز 13 آمپول تزریق کردید؟ سونوگرافی انجام دادید؟ فولیکول بالغ داشتید؟

1 Likes

نه اصلا دکترم بهم نگفت، فقط برای دو دوره قرص و آمپول داد گفت اگه باردار شدی بیا و گرنه اقدام کن برایiui…

1 Likes

نگفتن چه طور باید از داروها استفاده کنید؟
قبل از این که این داروها رو تجویز کنن سونوگرافی انجام دادید؟ وضعیت فولیکول ها چه طوری بود؟

1 Likes

داروهایی که نوشتن بهم گفتن از روز 5پریودی روزی دو تا قرص کلومفین بخور و روز 13و 14پریودیآمپول و بزن و اقدام به بارداری رو گفتن14،15،16 پریودی، همین ديگه نگفت برا فولیکولات برو سونو اينا…

1 Likes

خب قبل از تجویز اینا سونوگرافی انجام دادید؟ چون باید اول ببینیم فولیکول بالغ داشتین یا نه. اگر فولیکول ها ریز باشن باید دارو تجویز بشه

1 Likes

نه اصلا سونو نرفتم، دکترم چیزی نگفت

حتما پزشک تون رو عوض کنید عزیزم
شاید اصلا نیازی نباشه شما دارو مصرف کنید
قبل از اقدام به بارداری باید یه سری آزمایش و سونوگرافی انجام بدید
اگر در سونوگرافی مشخص بشه که شما تخمک گذاری ندارید براتون دارو تجویز میشه

آزمایش تیروئید دادین؟ پرولاکتین؟ ویتامین دی؟
دندون پزشکی رفتین؟

چه کار عجیبی!بايد به دکترتون مدت پريودي رو بگید وقتي فوليکول بالغ بشه برا آزاد سازيش آمپول میدن

چطور سونو نگرفته .باید حتما سونو براتون انجام میداد

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.