دلیل بی انگیزگی بعد از ازدواج چیه

كسی هست بعدازدواج انگیزش كم شده باشه؟ من قبل ازدواجم بسیااار دختر باسلیقه و پر ابداع و خوش ذوقی بودم ولی الان انقدری اهمیت نمیدم به این چیزا

5 Likes

کرونا :grin:
ب خدا جدی میگم

3 Likes

مادر شوهر
:expressionless::rofl:
تا اکتشافات بعدی خدانگهدار :rofl::rofl:

5 Likes

الحق که یه چوسانی اصیل هستی :sweat_smile:

3 Likes

بستگی به شوهرت و خونواده اش داره، وقتی شوهرت اخلاقش 360 درجه با قبل از ازدواج فرق کرده و یه ادم دیگه شده و بچه ننه شده، گوش به حرف مادرش شده

خونواده شوهرت دائم تو زندگیتون دخالت می کنن، باعث میشه که بعد از ازدواج ادم بی انگیزه بشه

6 Likes

نه من اهل چوسان نبودم :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

حرف چوسانیان رو میزنی :sweat_smile:

از هر 10 گپی که میزنن 9تاش مربوطه به مادرشوهره

3 Likes

سلام
تا یک حدی طبیعیه
چون بعضی اتفاقات،و ایده آل ،که از زندگی بعد عروسی تو ذهنمون تصور کردیم،پیش نمیاد
و از یک زندگی مجردی با مسئولیت کم،وارد یک زندگی متاهلی با کلی مسئولیت میشی،
ان شاالله همسر و زندگی خوبی داشته باشی،انگیزه و ذوق ت،برمیگرده تازه بیشتر هم میشه

2 Likes

:rofl::rofl::rofl:
وقتی درد کشیده باشی فرقی نداره اهل کجایی :joy::joy:

3 Likes

اما از این مادرشوهرها :sweat_smile:

4 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

منم همینجوری ام
دلیل مال من شوهر بد بیکاره

دقیقا منم فكرمیكنم همینطوره تصواتمون از ازدواج چیز دیگه ای بوده حالا با یه زندگی متفاوت تری مواجه شدیم

1 Likes

بچه ننه شدن شوهر بداخلاقی و…کلا گاهی اوقات باخودت میگی خودم کردم که لعنت برخودم باد که ازدواج کردم تا این حد بی انگیزه شدم

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

امااان :joy:

1 Likes

یکی از علل هاش می تونه رابطه جنسی باشه، خیلیا هدف شون از ازدواج ایجاد یه رابطه جنسی پرشور و نشاط است که نیازشون رفع بشه

ممکنه یکیشون نسبت به رابطه جنسی سرد باشه و مشکلی داشته باشه و نتونه شریک جنسی رو ارضا کنه و نیازش رو رفع کنه، برای همین از زندگی زده میشه و بی انگیزه میشه

1 Likes

دقیقا همینجوری

1 Likes

عزیز دلم - هنوز شوهرت سر عقل نیومده؟ گوش به فرمان مادرشه؟

اگه اینقدر بچه دوست داره و میخواد نسلش منقرض نشه، بره بجای اینکه از تو طلاق بگیره، بره یه بچه از پرورشگاه بیاره فامیلیش رو روی بچه بذاره و بزرگش کنه

2 Likes

اگه سرچ کنیم چوسان همه کامنتای عالیه جان میاد بالا :joy::joy::joy:
هرچی بگن میگه تقصیر چوسان بود :joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.