دلپيچه.شدید در بارداری

س خانم حکيمي خسته نباشيد،اين مدتيه دلپيچه گرفتم اونم دردش ازنافم شروع ميشه بعدش براچندثانيه درد برطرف ميشه،ب قدري ک نافم داغ ميشه،قبلا ک دردميومد سراغم اسهال نميگرفتم الان ک دردگرفت اسهال گرفتم ولي ببخشيد ک اينو ميگم اسهالم زياد آبکي نيست.نميدونم علت اين دلپيچه چي ميتونه باشه،،کلافه شدم…نگرانم.چندبار ب بهداشت گفتم.بيمارستان هم ک رفتم يکي ميگفت شايدازسردي باشه اون يکي ميگفت طبيعيه و نميدونم چي،هرکدوم ي چيزي ميگفتن

منم وقتی سردی مثل هندونه و خیار و این چیزها میخورم دقیقا دلپیچه میگیرم . شکمت رو گرم بگیر . زیر باد کولر پتو بنداز روی پهلو هات گرمی بخور با چای نبات

زهره جون نميدونم .نگرانم.چون دوهفته مونده تاماه هشتم تموم کنم.نگران خودم نيستم نگران بچمم.روزي چهار پنج بار دلپيچه ميگيرم

ازهرکي ميپرسم ي چيزي ميگه

منم مشکل شمارو دارم ولی حامله نیستم

سلام عزیزم
الان یه ویروسی اومده که خیلی از اطرافیان من گرفتن. اسهال و استفراغ از علائمش هست
بهتره مراقب باشید و بیشتر پیگیری کنید تا رفع بشه. کته ماست بخورید

تقريبا اين چندهفته اي من گرفتم…ولي الان دفعاتش بيشتر شده

استفراغ نگرفتم…فکرکنم ازماه هفتم دلپيچه گرفتم ولي الان خيلي شده.حتي نصف شب هم گرفتم

چ بد…

موندم چيکارکنم نميدونم اين دلپيچه اي ک ميگيرم طبيعيه يا ن.وچجوري برطرف ميشه…من توسايت خوندم ازهفته 37 ب بعد درد زايمانه.ولي قبلش ن…طبيعيه و بعداززايمان برطرف ميشه

هر چی هست باید برطرف بشه با تغذیه درست
اگر نشد به پزشک مراجعه کنید تا دارو بده

عزیزم من دوساله نیم که اینطوریم هنوز که هنوزه خوب نشدم
هر دکتریم رفتم فایده نداشت
تا برا بارداری اقدام کردم ازمایش دادم که ویتامین دی بدنم کمه قرص میخوردم خیلی بهتر از قلا شده بودم تو تغذیه هم خیلی چیزا رعایت میکردم

ممنونم :rose:

1 Likes

سابقه نداشتم

عزیزم حتما برو دکتر . چون بارداری .منکه اینجوری میشم از سردی هستش .میتونه از استرس و عصبی بودن هم باشه خوشگلم .

من کي راحتي ديدم.شوهرم همش زجرم ميده.توکلم ب خداس،همش دارم دعاميکنم بچم سالم بدنيا بياد

1 Likes

فکرکنم بخاطر همین فکر و خیال هاست که خودتو دستی دستی مریض کردی عزیزم. حالا حتما برو دکتر ان شالله خوب بشی . معده درد نیست؟

درد از ناحيه نافم شروع ميشه.براچندثانيه بعد برطرف ميشه

1 Likes

منم سابقه ای نداشتم یزور خیلی یهویی اومدم سراغم دیگه ول کنان نبود :blush::blush::blush:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.