دلنوشته...

کاش میشد بری سوپری سر کوچه بگی یه دختر بچه میخوام…قیمتش چند!!!خسته شدم از بس ک جواب منفی گرفتم خسته شدم از امیدواری بیش از حد حتی وقتی پریود میشم نا امید نمیشم…خسته شدم از بس ک صدام ب جایی نرسید من الان دلم بچه میخواد بقول شوهرم میگه وقتی پیر شدم بچه میخوام چکار ک صدام کنه پدربزرگ…ک نتونم باهاش بچگی کنم خدا بنده هاشو دوس نداره ک دل آدمارو میشکنه …ب یکی بچه میده ک نمیخوادش تو دوماهگی میره سقطش میکنه ب یکی دو قلو میده ک ۴ تا بچه داره ب ماها ک له له میزنیم واسه بچه بهمون نمیده…بمیریم بهتره از این لنجزاری ک توش دست و پنجه نرم میکنیم بی پولیمون هیچ مستاجریمون هیچ…هیچ دلخوشی نداریم خدا این بچه رو هم ازمون گرفته واسمون شده آرزو چرا هرچی مشکله واسه ما بدبخت بیچاره هاست…لعنت ب این دنیا ک پر از نامردیه پر از بی عدالتی…خدا هم بهمون بی عدالتی میکنه چ برسه ب بقیه

عزیزم درکت میکنم ولی همه ی حرفات ناشکریه همه ی حرفات کفره
همینه دیگه بااین استرس وناشکریتون میخای زود بارداربشی
خدا چیزایی میدونه که مانمیدونیم ولی متاسفانه مادرک درستی نداریم متاسفانه ما فقط به فکرخودمونیم خداخودش میدونه صلاح هرکسی چیه یا گاهی بنده شو امتحان میکنه واقعا این حرفایی که زدی خدت بی عدالتی میکنه بهت من خجالت کشیدم پس خدایی که افریدت نعمت بهت داده اونی که چیزیو میدونه که تونمیدونی چی میگه خدا خوش نمیاد یکم به داشته هات فک کن خیلیا بچه ندارن خیلیا توهمین مامی گم بچه ندارن سنشونم بالاس ولی ناامید نیستن خداروشکرمیکنن
خدا خودش صلاح میدونه چیکارکنه توازکجا میدونی بچه ایی که الان میخای خدابهت بده فردا روز تورو اذیت نکنه یا مایه بی ابرویت نشه ماهیچی نمیدونیم پس بهتره پیش خدا روسفید باشیم نه اینکه اونومحکوم کنیم ناشکری نکن دختر قدر داشته هاتو بدون وبخاطرنداشته هات داشته هاتم ازدست نده

هیچ کسی از زندگی کسی خبر نداره من خیلی خیلی تو زندگیم سختی کشیدم ارزوهایی دارم ک الان بگم برا خیلیا مسخرست چرا همیشه خدا هر چیزی بهم داده صدبرابرش سختی کشیدم وقتی هم بهم داده دیگه واسم لذت بخش نبوده .کفر نکردم فقط دارم گلگی میکنم حرف دلمو میزنم منم دلم میخواد واسه یه بارم ک شده کوچکترین چیزی ک از خدا میخوام بهم بده ن اینکه هزاربرابرش زجر بکشم

1 Likes

سه نفر ۷ تا گردو دارن ک سرتقسیم کردنش با هم مشکل دارن یه ملا رد میشه و میگن بیا برامون تقسیم کن ملا ازشون میپرسه با عدالت خدایی تقسیم کنم یا انسانی همه میگن معلومه با عدالت خدایی.ملا ب یکی ۵تا گردو میده ب یکی ۲ و ب اخری یه پس گردنی میزنه.توروخدا با توجه ب چیزایی ک تو جامعه هست و میبینیم چیزی غیر از اینه؟

1 Likes

باورکن همه ی مایی که اینجاییم یک مشکلاتی داریم که شاید واسه دیگری مسخره باشه وعادی باورکن همه مشکل دارن همه هیچکی بی مشکل نیست همه بدبختی دارن ولی مهم اینه که کی تحمل داره عزیزم باورکن خداهست شاهده میبینه یک روزی به حرفم میرسی که خدا هرکاریش یک حکمتی داره شایدامتحانه شایدم صلاح
ولی ماهستیم که کم طاقتیم خدا صبرمونو زیادکنه
مشکلات توحل کنه بحق ۱۴ معصومش من نمیشناسمت دعات میکنم میگن دعای غریب زودتراستجابت میشه درحق کسی انشالله خدا دامنتو سبزکنه وبهترین روزا رو برات رقم بزنه عزیزم

2 Likes

:joy::joy::joy::joy: اون ملاهه وضع خراب کرده دیگه

1 Likes

ممنونم.خیلیا واسم دعا کردن خودمم دعا کردم ضجه زدم از روزی ک ب دنیا اومدم نحس بودم مامانمو اذیت کردم الانم با باردار نشدنم با زندگی مزخرفم دارم زجرشون میدم هم مادرم هم پدرم مرگم فقط از خدا میخوام ک دیگه غصمو نخورن…احساس میکنم دیگه نمیتونم ادامه بدم قید بچه رو هم میزنم مث بقیه چیزا ک واسم آرزو شدن لابد لیاقتش ندارم:unamused::unamused::unamused:

1 Likes

عزیزم اینجوری نگو هیچ کسی نحس نیست .

همه ی ماها مامان وباباهامون اذیت کردیم بچه هامون اذیتمون میکنن اینا چیزی نیست که باعث بشه پدرومادر ازما کینه بگیرن .هیچی پدر ومادرت نمیشن همینکه واست دعا میکنن یعنی خداهست میبینه فقط یکمی صبرداشته باش وتحمل نعمت خدارو میبینی
چندسالته وچندوقته تواقدامی عزیزم ؟

متولد ۷۰ ام…سه ساله ازدواج کردم از همون روز اول هیچی جلوگیری نداشتم و تحت درمان بودم.میدونم سه سال نسبت ب خیلیای دیگه کمه ولی اینکه هرماه جواب منفی بگیری خیلی سخته

1 Likes

عزیزدلم تازه بخدااول راهی
iuiیا ivf امتحان نکردی

ناامیدنباش بعضیا همسن توهنوز ازدواجم نکردن

1 Likes

میری دکتر چی میگه مشکلت چیه
میگه سالمی هیچی نیست

راستش بخوای بهش فکر نمیکنم چون هزینش زیاده از پسش برنمیایم

1 Likes

میگن تنبلی تخمدان شدید.این سه ماه اخر ترشح تخمک گذاری داشتم فولیکول داشتم ولی نشد…همسرم آزمایش داده سالمه ازمایش هورمونم دادم خودم مشکلی نبود

1 Likes

iui زیاد نیست خیلیااینجا انجام دادن یکی قیمتشو گفت ۷۰۰ یا ۸۰۰ بود

خب پس اول باید مشکل تخم دانت کامل حل بشه بعدش
خود دکتر نگفت ازروش کمک بارداری استفاده کن

طیبه جون میدونم چی میگی درکت میکنم ولی تو اوج ناامیدیت به چیزای بهتر فکر کن به اینکه تن خودتو شوهرت سلامته به اینکه پدر مادرت سایشون بالاسرته نفس میکشن مگه همه چی زندگی بچه س میدونی الان چن نفر تو بیمارستانا دارن با مرگ دست و پنجه نرم میکنن یا کسایی که نون شب ندارن شکم بچه هاشونو سیر کنن خداتو شکر کن بابت نعمتهایی که داده ایشالا به موقش دامنتم سبز میکنه

1 Likes

دکترم گفت ۷ تا ۸ میلیون هزینشه

1 Likes

اون ivf که گرونه
ای یو ای ارزونتره یک پرسجوبکن شاید به کارت اومد رفتی دکتر بگو

حق با شماست ولی هرکسی هم ارزوهاش سقفی داره سقف ارزوی منو شوهرمم بچست.وقتی میاد تعریف میکنه خواب دیده بچه بغلش بوده حس پدر بودن شیرینه جیگرم واسش کباب میشه میمیرم و زنده میشم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.