دلم ی جور ناجور گرفته

سلام خواهرای گلم از دیشب خیلی بد دلم گرفته هیچی ارومم نمیکنه. همش سر درگمم.خودمم نمیدونم چمه. همش فکرای پوچ میاد تو ذهنم:sob::sob::sob::sob:

چ فکری اخه عزیزم

سلام عزیزم
همه یه روزایی حالشون بد میشه ولی نمی دونن چرا.
بهتره صبر کنید تا زمان بگذره. گریه کردن هم می تونه آدمو خالی کنه :sob:

1 Likes

جلوپسر دوساله ام نمیتونم گریه کنم هروقت گریه میکنم میاد سمتم بغلم میکنه بغض میکنه.دلم میسوزه نمیخوام تو روحیه اش تاثیر بذاره

1 Likes

توخونه همش تنهام .تو غربت کسی رو ندارم همسرم ی شهر دیگه خدمت میکنه سه روز اونجاست سه روز خونه .از سه روزی ام که هست دوروزش میره خونه مادرش ی شهر دیگه. احساس میکنم خدا نگاهش رو ازم برگردونده

1 Likes

عزيزم اين حرف چيه؟ شما دلت نمياد جلو پسرت گريه كني، اونوقت خدا كه از مادر هم مهربونتره واسه بنده هاش، چجوري دلش مياد روشو از بنده هاش برگردونه؟ خب شوهر شما كه 1 شهره ديگه سركاره و بعدم خونه مامانشه چرا شما را اواره غربت كرده؟؟؟ اقلا ميذاشت شما تو شهر خودتون كنار خانواده اتون باشيد

1 Likes

اسما جون شما چرا نمیری تو شهری که شوهرت خدمت میکنه زندگی کنید؟

1 Likes

۶سال اونجا بودم اما همسرم تو شهر خودش خونه ساخته اومدم سر خونه خودمون.

خب اینجوری سخته که. نمیشه محل کارشو عوض کنه؟
یا خونتونو اجاره بدین برید نزدیک محل کارش؟
آدمی میخواد زندگی کنه نه بردگی. اینجوری شوهرت یا سر کاره یا تو رفت و آمد

انتقالیش زده. اما من دوست دارم برگردیم تهران. خسته شدم تو غربت. بیش از ده ساله تو غربتم

1 Likes

آخی ان شا الله به زودی زود برمیگردی تهران
الان کدوم شهری؟

1 Likes

عزیزم اینجا به همه ارامش میدی بعد خودت افسرده میکنی به خدا توکل کن وقتی دیدی حالت گرفته یا قران بخون یا وضو بگیر نماز بخون انشالله که حالت خوب شه عزیزم

داراب.استان فارس

همین دیگه خواهر . همیشه همه رو دلداری دادم اما نوبت خودم شده همه همینو بهم گفتن. قضیه من داستان همون کوزه گر هست که از کوزه شکسته آب میخوره.
من اگر روزی چندسوره نخونم اصلا زندگیم نمیچرخه. اما دل گرفتگی من از اینا گذشته .همیشه که با نماز و قران اروم نمیشی گاهی دلت میخواد حرف بزنی شنیده بشی بهت توجه بشه بهت احترام گذاشته بشه.خوبیات به چشم بیاد…:pensive::pensive::pensive:

1 Likes

عزیز دلم شما خیلی خوبی روحه لطیفیم داری داری به خودت صدمه میزنی عوضش به پسرت فک کن وقتتو با اون بگذرونی انشالله زود باردار شی اینا از سرت بپره

1 Likes

انشالله.خدا کنه دلم بدجور برای ی فسقلی پر میزنه.‌خیلی برام دعاکنید زودتر باردار شم

2 Likes

حتمن عزیزم خدا دامنتو از یه دخمل ناز ناز سبز کنه الهی انشالله همیشه خوش باشی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

عزیزم با وجود این مشکلات شما اگر باردار بشید مشکلات تون چند برابر میشه دست تنها. امیدوارم قبل از ورود یه نوزاد جدید اول نگرانی های روحی تون کم بشه.

من سر پسرمم تنها بودم و خدا میدونه دست تنها چطور به اینجا رسوندمش اما خدا همیشه یاورم بود. پسرم همه چیزمه بیشتر فکرم تنهاییه پسرمه اون عاشق بچه هاست.تنهایی پسرم بیشتر عذابم میده تا تنهایی خودم

فدات خواهری ممنونم.انشالله:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.