دلم یه غذای چرب و چیلی میخواد😭😭 😭😋😋😋🤢

:pleading_face: خسته شدم از بس سبزی و گوجه فرنگی و خیار پنیر اینا خوردم :sob::sob::sob:دلم برای غذای ک الان دوست ندارم تنگ شده :sob::sob::sob::sob:دلم برای ی شکم سیر تنگ شده دلم میخواد پیاز بخورم :sob::sob::sob:

اما از هر غذایی ک بو بده بدم میاد :sob::sob::sob:

از گشنگی حالت تهوع گرفتم :sob::sob::sob:

بیایین پیشنهاد بدین چی بخورم ک حسابی شکمم سیر شه و پر انرژی پا شم ؟

با شکم گرسنم ی دعا هم برای کسایی در حال اقدام هستند بکنم …:palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

الهی پروردگارا این لحظه رو قسمتت تمام منتظرا بکن و دلشون از ته قلب شاد کن :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:و ب هر آرزویی ک در دل دارن رو برسون :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:آمین

الهم صلی علی محمد و آل محمد :purple_heart:
الهم صلی علی محمد و آل محمد:purple_heart:
الهم صلی علی محمد و آل محمد :purple_heart:

@Rahaaa
@Elsaa
@khojasteh
@u1011021
@Shaylin
@Tina_abcdef1400
@Fatemeh1400
@Beach
@Khonasham1397
@Bemonim

22 Likes

اخه فدات بشم:pleading_face:بنظرم تن ماهی بخوری چیزی نمیشه با یه بار خوردن حالا بقیه بیان شاید چیزی بدونن

2 Likes

چی دلت میخاد رها

1 Likes

نون و پنیرتو بخور حرف نزن من ۳ ماه اول اینقدر نون پنیر میخوردم فقط با اون حالم خوب بود:joy:

5 Likes

خدا نکنه عزیزدلمممم.:purple_heart::purple_heart::purple_heart:چن روز پیش گپ زدم درموردش .گفتن نخوری بهتره

1 Likes

:joy::joy::joy:منم فقط پنیر و گوجه بو نمیده

1 Likes

اها حیف شد .

اخه ما هرچیم بگیم تو دوس نداری که.

ساندویچ سوسیس بندری چی؟
یا همبر؟

1 Likes

غذایی ک بو نده و حسابی سیر شم :sob::sob::sob::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

1 Likes

نون و ماست

1 Likes

همونو بخور:joy:

1 Likes

اونم امتحان کردم بازم حالم بهم خورد و نتونستم بخورمش:sob::sob::sob:

1 Likes

الهی بگردم ک تو گرسنه ای
دمی گوجه درست کن فقط زردچوبه و نمک بزن عزیزم

1 Likes

از زردچوبه و پیازم بدش میاد

درکت میکنم منم همینجوری بودم پارسال ازهمین موقعها تا اخر۴ ماهگی حالم بد بود جز یکم میوه چیزی نمیخوردم:stuck_out_tongue_winking_eye::expressionless:

1 Likes

خدانکنه عزیزدلمم:purple_heart::purple_heart::purple_heart:

از زرد چوبه متنفرم :sob::sob::sob::nauseated_face:

اوف پس همون پنیرو بخور اخه نمیتونی دیگه بالا میاری . بچت قانعه دلش با همون خوشه،:yum::joy:

1 Likes

احتمالا چون خودت درست میکنی بوش اذیتت میکنه نمیتونی بخوری.کسی نزدیکت نیس برات غذا درست کنه بیاره؟

آره با میوه هم ک آدم سیر نمیشه :sob::sob::sob:

1 Likes

چشم :pleading_face::joy:

1 Likes

گوشت چرخ کرده بزن ماهی تابه یکم کته درست کن بخور

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.