دلم یه زندگی مستقل میخواد

دلم میخواد ازدواج کنم یه زندگی مستقل برا خودم تشکیل بدم و انقدر سرم شلوغ باشه و به شوهر و خونه و زندگی و خودم برسم که وقت سر خاروندن نداشته باشم :grin:از بس تو خونه موندم دیوونه شدم :joy:

7 Likes

ان شاءالله بختت باز میشه میری به آغوش خوشبختی بچه های ناز وتپلی بوی قرمه سبزی ازآشپزخونه و کلی گرمیوشادی :kissing_heart::kissing_heart::kissing::kissing:

3 Likes

انشالله شوهر کنی:grin::sweat_smile::leaves:

1 Likes

مرسی عزیزدلم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

خخخخ مرسی گلم :kissing_heart::kissing_heart:دلم یه بار مسئولیت بزرگ میخواد ۰:joy:

2 Likes

فدات بشم گلم ان شاءالله خوشبخت عالم بشی:kissing_heart::kissing::kissing::kissing:

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

فعلا لذت ببر
بعدا آنقدر مسئولیت به دوشت میشه که میگی خدایا یه دقیقه فقط آسایش دوران مجردیم بده :sweat_smile:

4 Likes

همه چی که شوهر نیس میتونی الانم یه زندگی شاد برا خودت بسازی
اگه درس میخونی انقد با دقت و حوصله بخون تا موفق بشی اگه نه
برو کلاسی خیاطی جایی یا کارای دستی درس کن بفروش و برا خودت درامد درس کن و از زندگیت لذت ببر

2 Likes

:joy::joy::joy::joy:

1 Likes

درس میخونم ولی خوب درسام انقدری زیاد نیست که خیلی طول بکشه خیاطی و کلاسم هم که تو این کرونا نمیشه بری :woman_shrugging::woman_shrugging:والا هیچ هنری هم ندارم درامد زایی کنم لاقل :joy::joy:

1 Likes

میتونی از کانال تلگرام نمد دوزی فرشینه بافی و…این چیزا یاد بگیری

1 Likes

از زندگی تون لذت ببرید به وقتش ازدواج میکنید بعد دلتون تنگ میشه واسه دو ساعت تنهایی که هیچ صدایی توش نباشه

4 Likes

خوشی زده زیر دلت عزیزم
بعد ازدواج میفهمی خونه بابا یه چیز دیگس

4 Likes

میدونی چیه سعی کن بی خیال بشی هرجاهستی هرکجای قانع باشه شوهرم مکنی ولی بنظرمن شوهرکردن چیزه زیادخوبی نیست بزار براوقت خودش چندسالته

1 Likes

جدا ؟ولی من خیلی خسته شدم

۲۰ سالمه گلم ولی حس میکنم دلم میخواد مستقل بشم بعنی دوست داشتم به خونه داشتم خودم تنهایی زندگی میکردم ولی خوب اینجا که خارج نیست خونه تنهایی بهم بدن :joy:

1 Likes

خدا شفاتون بده.

همه میخوان برگردن به روزهای مجردی شما میخوای از مجردی خلاص بشی.

2 Likes

اگ خوشبخترین آدم روی کره زمین هم بشی بعد از ازدواج ،اون موقع ک میفهمی آرامش دوران مجردی هیجوره بدست نمیاد

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.