دلم گرفته 🥲🥺🥺هعیی🥺

:disappointed::disappointed:احساس میکنم حالم بده جوری که نمیدونم چه جوری به زبون بیارم دلیلشو :pleading_face:پدرم زن گرفت بعد هشت سال از طلاق مادرم :pleading_face:خوشحالم خیلی منم راحت شدم همش باید سر میزدم کاراشو میکردم هفته ای سه بار خوشحالم چون باردارم ودیگه نمیتونستم برم ولی الان حس میکنم چی میشد مادرم نمیرفت تا این دختره جاشو پر نمیکرد:pleading_face::pleading_face:هعییی:frowning:ای کاش مادرم هیچ وقت ولم‌ نمیکرد بره تنهام نمیزاشت خدایا گناه من چیه که هیچ کسو ندارم:pleading_face:فقط شوهرمو دارم واین بچه تو شکمم 🥲🥲ای کاش هیچ وقت بدنیا نمیومدم :pleading_face:🥲:disappointed:سعی میکنم بهترین مادر باشم برا فرزندم و هبچ وقت رهاش نکنم :pleading_face::pleading_face:

17 Likes

بچهااا خیلی ناراحتم برا خودم :sob::sob::sob:

3 Likes

خانواده دارم انگار ندارم پدرم دارم انگار ندارم مادرم دارم انگار ندارم همه هستنو کسی نیست:sob::sob::sob::sob:

4 Likes

ناناز من غصه نخورررر نینی ناراحت میشه

2 Likes

:pleading_face::pleading_face::pleading_face::sob:نمیتونم‌ خیلی وقت بود دلم نگرفته بود دوباره گرفت:pleading_face:

2 Likes

عزیزممم بهترین هدیه بچه تو شکمته ک یروز میشه همه

کست

3 Likes

اره میدونم امید وارم سالم بیاد بغلم :pleading_face::heartpulse:

4 Likes

پاشو حواس خودتو جمع کن برو کلیپ طنز ببین اهنگ شاد

بزار با نینی حرف بزن

2 Likes

انشالله:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

من دیگ بیخیالم دیگ مثل قبل نیستم اما ادم گاهی یاد گذشته میوفته ویاد غصه هاش

2 Likes

:heartpulse::heart:
:kiss:

2 Likes

عزیزم بارداری اصلا غصه نخور ریه نکن من سر بچه ام خیلی عصبی شدم بچه ام خیلی خیلی از صدای گریه یایکم بلندباشه می‌ترسه حتما رعایت هرچی بوده گذشته فدای سرت که رفته جوجوت میاد اصلاوقت واسه این چیزهاپیدانمیکنی بخدا مطمئن باش

2 Likes

:face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:اگه کلا نباشن خیلی بهتره تا باشنو انگار نباشن

3 Likes

خودم یه مادرم و به خاطر بچه هام خودم رو تباه کردم
مادر شما بهترین کار رو کرد که برای دلش ارزش قائل شد
شما هم خواسته ی نامعقول و خود خاهانه ای رو از مادرتون نداشته باشین بزرگترین اشتباه اینه که خودتو
پاسوز دیگری کنی
شما هم به زندگیه خودت بچسب و لذت ببر ازش

4 Likes

میدونم عشقم :heart:اره باید به فکر بچم باشم وزندگیم گوربابای گذشته ودنیا :pleading_face::heart:

1 Likes

اره خیلییی ناراحت کنندست گرچه به نبودشون عادت کردم :slightly_smiling_face:

2 Likes

ایشالا پا قدم بچت خوب باشه رابطتون باهاش خوب بشه

2 Likes

شما طلاق گرفتین مادرم حتی دیدنم نمیاد یه زنگ نزده الان هفت ماهه درک نمیکنم مادری که بچشو به خاطر اعتیاد رها کنه میفهمید:sob::pleading_face:گرچه دیگ خیلی وقته برام مرده

3 Likes

رابطم با کسی بد نیست فقط دورشون خط کشیدم چون هیچ وقت ارزش قاعل نشدن میخوام خودم باشمو شوهرم و بچم هیچ کسو نمیخواممم

2 Likes

کار عاقلانه ایی میکنی
هر کسی ک ارامشو بهم میریزه رو از خودت دور کن

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.