دلم گرفته خیلی اصلا نمی‌دونم چی میخوام

اصلا نمی‌دونم چی میخوام هیچی خوشحالم نمیکنه یه حس حسادت دارم نمی‌دونم به چی احساس میکنم توجه شوهرم کم شده که واقعا هم شده خیلی روی روح روانم داره تاثیر میزاره
وقتی میگم هیچی خوشحالم نمیکنه واقعا اینجوری هستا یه چیزی توی دلمه که دوست دارم داد بزنم جیغ بزنم نمی‌دونم کی مقصره این حال من الان دارم گپ میزنم دلم میخواد همه چیزو خورد کنم
اییی خدا

1 Likes

بدم میاد از امروز که نمی‌دونم دردم چیه

1 Likes

برو خرید کن

3 Likes

بشین ی اهنگ شاد گوش کن ب چیزای خوب فکر کن عزیزم

2 Likes

خدایی خرید حال ما خانوم ها رو خوب میکنه:wink::heart_eyes:

2 Likes

دادم اصن بدتر شد یه چیزی داره تو دلم اذیت می‌کنه مثل دلهره حسادت زیاد

2 Likes

ب چی اخه؟؟

1 Likes

حوصلش نیس

به خدا نمی‌دونم احساس میکنم کسی بهم توجه نمیکنه مخصوصا شوهرم اصن مثل قبل نیست چقدر شوخی میکردیم باهم
ولی الان اه حالم داره بهم میخوره چ زندگیه

2 Likes

منم اگه شوهرم یکم ی کوچولو سرد بشه یا باهام قهر کنه عین چی پژمرده میشم زود میفهمه

2 Likes

دوس ندارم اصلا بهش فکر کنم رفتار شوهرم عجیبه عجیب

2 Likes

توی حمام گوشی می‌بره توی توالت گوشی می‌بره چیه آخه اه
گوشیم گشتم هیچی نبود

2 Likes

چرا باهاش حرف نمیزنی ببینی چرا اینجوریه؟
بخدا من خودم گاهی منت همسرم میکشم مگه چ اشکالی داره این همه اون منت کشیده یکم من منتش بکشم بفهمم از چی ناراحته

1 Likes

عزیزم ناراحت نیس رفتارش اینجوریه ک گفتم صبحا ساعت هفت می‌ره سرکار اولین کاری ک می‌کنه سلام صبح بخیر منک‌جواب نمیده بعدش گوشیو می‌بره همراهش شبم که میاد شام میخوره می‌ره تو‌گوشی بعد کوشیو‌ می‌زاره بالاسرش میخوابه

من بوسش میکنم میگه نکنه خدایا سرمو ب کجا بزنم رابطه میخوام میگه خستمممممممم خدایا کدوم مردی اینقدر خستس
من هجده سالمه اون بیست هفت همین الان انگار پیرزن پیر مردا ده روزه ای بیست روزه ای رابطه داریم چیه بابا تف تواین زندگی که همش سختیه

چرا مردا اینقدر عوضی شدن ؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.