دلم واقعا شوهر میخواد......

دقیقا
اذیت ک همیشه هست هرچقدرم خوش باشی بازم یه مشکلی پیش میاد همیشه

3 Likes

اووووو
دلت پره ها :joy:
نترسونش حالا
بلاخره ک شوهرمیکنه یه روز

1 Likes

نمیدونی که خواهر چه مارای خوش خط و خالین

1 Likes

دیگه من حوصله تایپ ندارم هرچی تا الان دوستان گفتن نظر منم هست :grin::grin:
یه فرق بزرگ دیگه هم اینه که خونه بابات تمام دقدقت فقط کار خونه میشه اونم فوقش انجام میدی بعد میری تو اتاقت میوفتی تخت می‌خوابی.
حالا خونه شوهر،
حرص اجازه خونه
حرص قسطا
حرف قرض و قوله
حرص خرید خونه
حرص اینکه خانواده شوهر اومدن رفتن دستشون تو دماغشون بود هیچ غلطی نکردن تازه ارث باباشونم ازت میخواستن
حرص وجوش بچه،حالا یا مثل من دور از جونت بچه دار نشی هزارتا حرف پشتت باشه یا بچه دار بشی هزارتا خرج اونو داستانی که داره
آخری هم بعد اینهمه کار که از صبح مهمون داشتی و کردی میخوای بکپی باید قبلش به اون یالقوز به نام شوهر سرویس بدی بعد اون عین خرس بخوابه باز تو بلند شی بری دوش بگیری یا کاراتو کنی بعد بخوابی :speak_no_evil::face_with_hand_over_mouth::no_mouth::cactus::anchor:

12 Likes

خدا رحم کرد حوصله تایپ نداشتم :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
خو دلم پر بود ولی در کل شوهر نکن :grin:

9 Likes

یالقوز:joy::joy::joy::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::grin::grin::grin:

2 Likes

۱۷ سالمه

من بیست سالمه:joy::joy::joy::joy:

1 Likes

باور خودم زندگی خاله هامو دیدم اینارو میدونم امروز یساعتی دلم شوهر خواست دیگ الان این ساعت نمیخام من بااون قسمت سرویس دادن ب شوهر خیلی موافقم کلا دوست دارم:joy::joy::joy::joy:

3 Likes

فکر میکنی بابا
همون یه ماه اولش شاید خوب باشه
بعدش که تو طول روز قد اسب کار کرده باشی و شب فقط دلت خواب بخواد یکی عین بختک بیوفته روت از هرچی سرویسه بیزار میشی

6 Likes

خدارحم کرد حوصله ندهشتی حوصله داشتی چی میکردی
سایت وکلا میترکوندی وباخاک یکسانش میکردی:laughing::laughing::laughing::laughing:

3 Likes

راست میگه آخرشم تا میگی خستم میخوام استراحت کنم میگه مگه چی کردی که خسته ای:rage::rage::rage:
وقتی مهمونای خرخودش میان ومیرن میمیرم از خستگی این وکه نمیگه میخوام خرخرشو بجوام از زور حرص:rage::rage::rage::rage::rage::rage::rage::rage:

6 Likes

دیوانه ای ازواج کنی بخدااا دیوانه

7 Likes

:grin::grin::grin::grin::grin::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

اخ اخ آره این حرف خیلی سنگینه من اون لحظه قدرت اینو دارم که تیکه پارش کنم:triumph::cactus::cactus::cactus:

2 Likes

خونه شوهر صدبرابر کارت سخت تره
من الان ازدواج کردم خداروشکر راضیم اما بعضی وقتا کم میارم واقعا باید به کار خونه برسم شوهر داری کنم بچه داری کنم اخرشم سریه چیزیایی اعصاب خوردی داشته باشم
بعضی وقتا باخودم میگم کاش دیرتر ازدواج میکردم یکم مجردی عشق و حال میکردم حتی بعضی وقتا دلم واسه غرغرا مامانم تنگ میشه که هی میگفت فلان کارو کن منم بچه اول بودم کارا بامن بود
بخدا الان دوران طلایی زندگیته خودتو درگیر زندگی زناشویی نکن مگه چند سالته

3 Likes

وای وای اصلا این حرفارو نگو میدونی پدر مادرت چقدر بهت زحمت کشیدن الان وضیفت هست ک کمک کنی هر کاری کنی هرچند هر چقدر هم کار کنی ب پای کارای پدر مادرت نمیرسی فقط شوهر کردی بچه دار ‌‌شدی میفهمی ک پدر مادر چقدر بچشو دوست داره در ضمن بچه اول ک تو نازو نعمت بیشتری بزرگ میشه باور کن من الان 21 سالمه ی دختر دارم و تو راهی هم دارم اگه انقد تو اذیت هسم اگه دختر من بزرگ بشه از این حرفا بزنه جوری میزنم از دهنش ک کلا همه چی یادش بره. عزیزم قدر پدر و مادرتو بدون

من دلم گنج میخواد که ازشوهر وخیلیا مستقل بشم

1 Likes

وای چقد خندیدم حالا حوصله تایپ نداشتی. لایک داره حرفات:grin::grin::grin::grin::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.