دلم میخواد بهش پیام بدم بگم دلم برات تنگ شده بیا...

عزیزم از قدیم گفتن آویزون گریزون
ولش کن اصلا هیچی و به روی خودت نیار

1 Likes

شغل همسرت چیه ؟

1 Likes

گفته بیام دنبالت برای عید.منم جوابش ندادم:smirk:

1 Likes

تو کارخونه

1 Likes

دوست نداری بری؟

1 Likes

عزیزم مشاوره خیلی خیلی خوبه و بهت کمک میکنه
اگه از لحاظ مالی مشکلی نداری حتما حتما یه مشاور خوب برو

1 Likes

ن.دیگ نمیخوام باهاش جایی برم.منو میزاره خونه ننش خودش میره بیرون کجا برم

1 Likes

تو شهر ما مشاور نیست جایی ک باید برم ۲ساعت راهه تنبلم ک هستم دیگ هیچ:joy::joy:

1 Likes

اینجا یه گپ بزن شاید کسی تجربه داشت مجازی بهت معرفی کرد

1 Likes

باشه مرسی

1 Likes

سلام عزیزم شوهرت نیومده؟؟؟

1 Likes

نوچ.خواهرش بهش گفته برو دنبال زنت بیارش برای فردا اینم پیام داده ک فردا میایی بیام دنبالت منم جواب ندادم.

ای بابا چرا انقدر سنگه شوهرت. ازاینم شوهر درنمیاد برات. عزیزم یه فکر اساسی بکن اینجور زندگیت زهرمیشه برات.

دیشب که جواب پیاماشو ندادی امروز اصلا بهت زنگ یا پیام نداده ازت خبر بگیره؟؟؟؟به غیر از اینکه بیام دنبالت

1 Likes

نه هیچی:frowning:

من دوسش دارم اونم دوسم داره اما وقتی قهر میکنه اینجوری میشه

1 Likes

دیگه مطمن هست با خواهرش در ارتباطه :unamused::unamused::unamused:

گلم نمیخوام ته دلتو خالی کنم ولی این دوست داشتن نیست. ببین قهر چیزی نیست که ماها تجربه نکرده باشیم حتی سر مسائلی خیلی مهمی منو شوهرم دعوا کردیم ولی یه لحظه ام شب منو تنها نزاشته حتی اگ مقصر هم باشم بعداز 24 ساعت خودش کم کم میاد حرف میزنه باهام. رفتار شوهرت عادی نیست عزیزم بعد تو باردارم هستی بخاطر بچه تو شکمتم شده حتی اگ تو مقصری باید اون کوتاه بیاد باید پیش خودش بگه استرس برات بده ناراحتی برات بده ولی با این رفتاراش نشون میده اصلا براش اهمیتی نداره تو چه شرایطی هستی . گلم منطقی باش حتما برو مشاوره ازش کمک بگیر. رفتاراش شبیه پسر 15 ساله هست درکی از شرایط تو نداره انگار.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.