دلم شکسته😭

شوهرم امروزرفته یکی ازمزاحمای قبلیموپیداکرده اون بیشرف هم بهش گفته اره زنت عشقم بوده درصورتیکه اون مزاحم بودوهیچی بین مانبودشوهرم اومدکلی چیزبهم گفت😭
گفت به مامان وبابات میگم دستتوبابابات میگیرم میبرم باهاش رودرروت میکنم بعدشم جفتتونواتیش میزنم اخرش فهمیداشتباه کرده ولی خیلی دلم شکسته خیلی زیادنمیتونم ببخشمش تهمت بدی بهم زدخیلی حالم بده کاش این بچه توشکمم نبودیامیمردهمین امشب منم میمردم راحت شم الهی به صبح نکشم😭

اگرنمیرم یجوری ازاین زندگی میرم که هیچکس نفهمه چطوری رفتم هیچکس نفهمه کی رفتم😭باهرچی میتونم کناربیام جزتهمت خیانت

عزیزم به خودت مسلط باش.قوی باش.شوهرت فهمیده اشتباه بوده رفتارش…پس بهش فرصت بده. … اروم باش.قوی باش.این یه برگ برنده است برای تو…که پاکی و صداقتو اثبات میکنه…همیشه به رخش میتونی بکشی این ماجرا رو.نه اینکه منظورم اینه که آتیش زیر خاکستر و هی روشن کنی.ولی شوهرت تا آخر عمرش هزاران بار خیالت راحت از تو طلب بخشش خواهد کرد.و مدیون به توهه…پس صبر داشته باش.

2 Likes

اون لحظه عصبانی بوده یه لحظه خودتو بزار جاش
اونم که فهمیده اشتباه کرده
به فکر بچت باش استرس و ناراحتی تو رو اونم تاثیر میزاره
درکت میکنم تهمت خیانت خیلی بده قلب آدم هزار تیکه میشه
اما مهم اینه که به اشتباهش پی برده ولی انقد غرور دارن جلوی خودشو میگیره مطمعن باش الان نمیدونه چجوری از دلت در بیاره

1 Likes

عزیزم باخودڪشی هیچی حل نمیشه اتفاقاپاڪیت زیرسوال میره،قوی باش گلم این چیزاپیش میادبه مرورزمان حل میشه،نی نی ات هم نفرین نڪن

1 Likes

عزیزم به خودت مسلط باش . اون حق نداشته تو رو تهدید کنه یا بگه که به پدر و مادرت میگم ولی خب از طرفی اون عصبی بوده. درسته عصبانیت دلیل موجهی برای تهمت نیست ولی به هر حال توی جامعه ما دلیل موجه محسوب میشه. من نه میگم این قضیه رو فراموش کن نه هی بکنش تو چشم شوهرت. از نظر من بهش بگو . بهش بگو که ما داریم بچه دار میشیم و بچه خیلی حساس و آسیب پذیره. بهش بگو باید اعتماد داشته باشیم . به هر حال زندگی مشترک مثل لباس نیست که هر وقت خواستی بپوشی نخواستی درش بیاری این تصمیمیه که برای یک عمر گرفاید. شما هم باید با شرایط فعلی کنار بیای . و واکنش های منفی هم نشون ندی. آرزگی مرگ یا فکر کردن به خود کشی واقعا چیزی رو حل نمیکنه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.