دلم خیلی گرفت یکی میاد راهنمایی ام کن😔😔

سلام من تازه اومدم دوست دارم راهنمایی کنه یکی منو
من ۵ ساله ازدواج کردم بالا مادرشوهر ام اینا هستم از دخالتا اونا ک بگذریم
منو همسرم بعد سه سال تصمیم گرفتیم بچه بیاریم که همسرم گفت برو دکتر برا تعیین جنسیت منم رفتم بعد سه ماه رژیم باردار شدمو و بچه پسر شد اما نموند و کورتاژ شدم بعد کورتاژم گفت رژیم بگیر من هرچی گفتم شاید تنبیه الهی بسته ول کن ول نکرد منم قبول کردم الان باز یک سال اقدامیم فقط تنبلی دارم باردار نمیشم منم میگم حتما خدا صلاحمو میدونه امروز خواستم کشک بادمجون بزارم نزاشت دندونامم تو این مدت خیلی خراب شده چون تو رژیم پسر هیچ کلسیمی نمیخوریم منم گفتم معلوم نیس کی بچه دار شیم شاید ۴سال طول بکش اونوقت تو سن ۲۲سالگی باید دندون مصنوعی بزارم ک ناراحت شدو کلن باهم حرف نزد امشب مامانم اینا شام دعوت بودن اینجا اونا ک اومدن ی سلام خوش اومدین گفتو دهنشو بست اونا هرچی گفتن چته گفت سرم درد میکن منم خیلی خجالت کشیدم مادرم اینا بعد سه ماه اومدن این اینجور رفتار کرد دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم الانم مادرم اینا رفتن من اومدم اتاق دارم به حال خودم گریه میکنمم:sleepy::pensive:میگم شاید خدا اینده منو میبین بهم بچه نمیده بنظرتون با این شوهر چه کنم ول کنم برم چیکار کنم وسط ی دوراهی سختی موندم

10 Likes

طبق کدوم مستندات علمی،رژیم غذایی در پسر شدن جنین تاثیر داره؟

4 Likes

نمیدونم والا من ک ۲ سال خودمو مچل کردم به ساز این شوهر احمق رقصیدم فقط بخاطر این ک دوست داره خسته شدم

1 Likes

عزیزم اول حساس نشو برو باشوهرت صحبت کن مشکل حل کن دوم توکلت به خدا منم 2سال ازدواج کردم از اول جلوگیری نداشتم دوساله منتظرم :disappointed_relieved:هرچی خدا صلاح بدونه واسمون

2 Likes

میدونم گلم من میگم این رژیم لعنتی ول کنیم چون داریم بدن خودمون تخریب میکنیم ولی حالیش نیس میگ چیزیت نمیش مگ ما تو زمان قجریم ک پسر دختر کنن چ دختر چ پسر فرشته ان ولی یکی بغل گوشت هی بگ اینو نخور اونو بخور دوست داری خفه اش کنی

5 Likes

سلام عزیزم ،جنسیت بچه دست خداست چرا همسرت اینقدر روی جنسیت حساسه،باهاش حرف بزن آروم و منطقی بگو خودت از دامن یک زن بدنیا اومدی برای پسردار شدن دل منو نشکن اینجوری بگو باهاش اروم حرف بزن ایشالا که درست بشه اخلاقش

3 Likes

یعنی ازین ناراحته که تو میخوای رژیم ول کنی خیلی وزنت زیاده خوب سخت نگیر زیاد به خودت اگ میدونی زیاد وزن نداری دیگ نمیدونم برو پیش دکتر تغذیه

1 Likes

بیش از حد برای کسی انرژی نذارید،مخصوصا کسی که اصلا سلامتی شما براش مهم نیست.

5 Likes

تو این دوسال خیلی صحبت کردم برادراش و خواهراش همه دختر دارن میگ من از دختر متنفرم بچه من باید پسر بشه

خب چیکار کنم میترسم از دستش گاهی میگم ولش کنم برم شاید اینا خمه نشونس شاید من بچه دار شم اونوقت دختر شه انوقت ی جنگ جهانی جنگ اعصاب باید داشت باشم چرا مثل مردم عادی نباید باشم ک شوهراشون میگن چ دختر چ پسر فرق نداره

1 Likes

الان که کلسیم کلی از دست دادین،زایمان هم کنید بدتر.بعد در دراز مدت پوکی استخوان میگیرید،زانو درد و کمردرد و هزاران مشکل دیگه که چی،پسر بیارید بذارید هرچی میخواد ناراحت باشه و قهر کنه.دقیقا رفتار بچه های خردسال رو داره که با گریه و قهر می‌خوان به هرچیزی برسن

1 Likes

اخه بدبختی این ک این رژیما دکترام میگن ۷۰ درصد ۱۰۰ درصد نیس ولی این میگه اونسری پسر شد پس حتما میشه

دختر مگ چشه وای هنوز ازین آدما هست دشمن دخترن چقد بیفکر و بی‌شعور واقعا معذرت میخوام شوهرتون خیلی بی درکه برو باهاش حرف بزن سر عقل بیاد :cold_face:

2 Likes

کدوم دکتر گفته که با رژیم هفتاد درصد شانس دارید ،اون دکتر رو ببوسید بذارید کنار.

2 Likes

خیلی حرف زدم حرفمو نمیفهم حتی به پدرمادرشم گفتم اونا گفتن برا خودش میگ بهش بگو برو تنها پسر بیار ببین میتون ولی خب این حرکاتش مث مته رو مخمه

چون نقطه ضعفتون رو می‌دونه ،وقتی بهش اعتنا نکنید دیگه اینکارو نمیکنه

1 Likes

ب شوهرت بگو برین ای وی اف کنین تاج و تختش بی وارث نمونه
هم درصد احتمالش بیشتره جنسیت دلخواهت بشه هم دنگ و فنگ رژیم اینارو نداره راحتی

3 Likes

دکتری که تو این دوسال میرم پیشش

تخصصش چیه؟

یعنی چیکار کنم ممنوعیاتو بخورم؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.